SALARYSPORT
★ 0
1. FSV MAINZ 05 · SKRZYDŁOWY, NAPASTNIK · 26 LAT · DR CONGO

Silas - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Silas zarabia 92 700 zł tygodniowo i 4 820 400 zł rocznie w klubie 1. FSV Mainz 05. Silas zarobił 24 262 680 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 92 700 zł
PENSJA ROCZNA 4,8 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 24,3 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Zarabia więcej niż 32,7% zawodników ligi Bundesliga.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

3 tys zł 2019
41 tys zł 2020
46 tys zł 2021
41 tys zł 2022
46 tys zł 2023
139 tys zł 2024
57 tys zł 2025
93 tys zł 2026
93 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 92 700 zł 4 820 400 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Skrzydłowy, napastnik 26 30 czerwca 2026
2026 92 700 zł 4 820 400 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Skrzydłowy, napastnik 26 30 czerwca 2026
2025 56 650 zł 2 945 800 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Prawy wahadłowy, skrzydłowy 26 30 czerwca 2026
2024 139 050 zł 7 230 600 zł VfB Stuttgart Bundesliga Prawy wahadłowy, skrzydłowy 24 30 czerwca 2026
2023 46 350 zł 2 410 200 zł VfB Stuttgart Bundesliga Skrzydłowy, napastnik 23 30 czerwca 2026
2022 41 200 zł 2 142 400 zł VfB Stuttgart Bundesliga Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy, napastnik 22 30 czerwca 2024
2021 46 350 zł 2 410 200 zł VfB Stuttgart Bundesliga Prawy pomocnik, prawy skrzydłowy, napastnik 20 30 czerwca 2024
2020 41 200 zł 2 142 400 zł VfB Stuttgart Bundesliga Napastnik 19 30 czerwca 2024
2019 3090 zł 160 680 zł Paris FC Ligue 1 Napastnik 18 30 czerwca 2021

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

3090 zł/tyg
41 200 zł/tyg
46 350 zł/tyg
41 200 zł/tyg
46 350 zł/tyg
139 050 zł/tyg
56 650 zł/tyg
92 700 zł/tyg
26-27
2019202220252028

Ranking zarobków w klubie 1. FSV Mainz 05

Silas jest 18. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Nadiem Amiri
252 350 zł
Anthony Caci
226 600 zł
Benedict Hollerbach
185 400 zł
Dominik Kohr
180 250 zł
Eric Martel
164 800 zł
Sheraldo Becker
159 650 zł
Lee Jae-Sung
154 500 zł
Silas
92 700 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

161 tys zł 2019
2,3 mln zł 2020
4,7 mln zł 2021
6,9 mln zł 2022
9,3 mln zł 2023
16,5 mln zł 2024
19,4 mln zł 2025
24,3 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Silas, 1. FSV Mainz 05

Ile Silas zarabia tygodniowo?

Silas zarabia 92 700 zł tygodniowo w klubie 1. FSV Mainz 05.

Jakie są roczne zarobki Silas?

Roczna pensja Silas wynosi 4 820 400 zł.

Jaki jest majątek Silas?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Silas zarobił 24 262 680 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Silas?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Silas z klubem 1. FSV Mainz 05 wygasł 30 czerwca 2026.

Na jakiej pozycji gra Silas?

Silas gra jako skrzydłowy lub napastnik w klubie 1. FSV Mainz 05 w lidze Bundesliga.

Ile lat ma Silas?

Silas ma 26 lat.

Inni zawodnicy klubu 1. FSV Mainz 05

BUDŻET PŁACOWY 1. FSV Mainz 05 →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.