Ismaïla Sarr - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Ismaïla Sarr zarabia 409 860 zł tygodniowo i 21 312 720 zł rocznie w klubie Crystal Palace. Ismaïla Sarr zarobił 152 372 792 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.
Zarabia więcej niż 64,4% z 441 zawodników ligi Premier League, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 409 860 zł | 21 312 720 zł | Crystal Palace | Premier League | AM RLC, F C | 27 | 30 czerwca 2029 |
| 2026 | 409 860 zł | 21 312 720 zł | Crystal Palace | Premier League | AM RLC, F C | 27 | 30 czerwca 2029 |
| 2025 | 247 940 zł | 12 892 880 zł | Crystal Palace | Premier League | AM RL, ST | 27 | 30 czerwca 2027 |
| 2024 | 323 840 zł | 16 839 680 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | AM RL, ST | 25 | 30 czerwca 2028 |
| 2023 | 202 400 zł | 10 524 800 zł | Watford | Championship | AM RL, ST | 24 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 359 260 zł | 18 681 520 zł | Watford | Championship | AM RL, ST | 23 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 359 260 zł | 18 681 520 zł | Watford | Championship | AM (RL), ST (C) | 22 | 30 czerwca 2024 |
| 2020 | 359 260 zł | 18 681 520 zł | Watford | Championship | AM RL, ST | 21 | 30 czerwca 2024 |
| 2019 | 121 440 zł | 6 314 880 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | AM RL, ST | 20 | 30 czerwca 2021 |
| 2018 | 121 440 zł | 6 314 880 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | AM RL, ST | 19 | 30 czerwca 2021 |
| 2017 | 15 686 zł | 815 672 zł | FC Metz | Ligue 2 | AM RL, ST | 18 | 29 czerwca 2021 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Crystal Palace
Ismaïla Sarr jest 7. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Ismaïla Sarr, Crystal Palace
Ile Ismaïla Sarr zarabia tygodniowo?
Ismaïla Sarr zarabia 409 860 zł tygodniowo w klubie Crystal Palace.
Jakie są roczne zarobki Ismaïla Sarr?
Roczna pensja Ismaïla Sarr wynosi 21 312 720 zł.
Jaki jest majątek Ismaïla Sarr?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Ismaïla Sarr zarobił 152 372 792 zł z pensji w 11 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Ismaïla Sarr?
Obecny kontrakt Ismaïla Sarr z klubem Crystal Palace wygasa 30 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Ismaïla Sarr?
Ismaïla Sarr gra na pozycji AM RLC, F C w klubie Crystal Palace w lidze premier-league.
Ile lat ma Ismaïla Sarr?
Ismaïla Sarr ma 27 lat.