Iván Balliu - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Iván Balliu zarabia 82 400 zł tygodniowo i 4 284 800 zł rocznie w klubie Rayo Vallecano. Iván Balliu zarobił 22 682 660 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.
Zarabia więcej niż 49,9% zawodników ligi La Liga.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 82 400 zł | 4 284 800 zł | Rayo Vallecano | La Liga | Prawy obrońca | 33 | 30 czerwca 2027 |
| 2026 | 82 400 zł | 4 284 800 zł | Rayo Vallecano | La Liga | Prawy obrońca | 33 | 30 czerwca 2027 |
| 2025 | 31 415 zł | 1 633 580 zł | Rayo Vallecano | La Liga | Prawy obrońca | 33 | 30 czerwca 2025 |
| 2024 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Rayo Vallecano | La Liga | Prawy obrońca | 31 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Rayo Vallecano | La Liga | Prawy obrońca | 30 | 30 czerwca 2025 |
| 2022 | 36 565 zł | 1 901 380 zł | Rayo Vallecano | La Liga | Prawy obrońca | 29 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 26 265 zł | 1 365 780 zł | Almería | La Liga 2 | Prawy obrońca | 28 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 26 265 zł | 1 365 780 zł | Almería | La Liga 2 | Prawy obrońca | 27 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 41 715 zł | 2 169 180 zł | FC Metz | Ligue 2 | Prawy obrońca | 26 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 41 715 zł | 2 169 180 zł | FC Metz | Ligue 2 | Prawy obrońca | 25 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 26 265 zł | 1 365 780 zł | FC Metz | Ligue 2 | Prawy obrońca | 24 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Rayo Vallecano
Iván Balliu jest 8. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Iván Balliu, Rayo Vallecano
Ile Iván Balliu zarabia tygodniowo?
Iván Balliu zarabia 82 400 zł tygodniowo w klubie Rayo Vallecano.
Jakie są roczne zarobki Iván Balliu?
Roczna pensja Iván Balliu wynosi 4 284 800 zł.
Jaki jest majątek Iván Balliu?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Iván Balliu zarobił 22 682 660 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Iván Balliu?
Obecny kontrakt Iván Balliu z klubem Rayo Vallecano wygasa 30 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Iván Balliu?
Iván Balliu gra jako prawy obrońca w klubie Rayo Vallecano w lidze La Liga.
Ile lat ma Iván Balliu?
Iván Balliu ma 33 lat.