SALARYSPORT
0
OGC NICE · D/WB/M L · 24 LAT · FRANCE

Niels Nkounkou - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Niels Nkounkou zarabia 126 500 zł tygodniowo i 6 578 000 zł rocznie w klubie OGC Nice. Niels Nkounkou zarobił 29 072 129 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.

PENSJA TYGODNIOWA 126 500 zł
PENSJA ROCZNA 6,6 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 29,1 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2028

Zarabia więcej niż 69,3% zawodników ligi Ligue 1.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

4 tys zł 2018
10 tys zł 2019
4 tys zł 2020
46 tys zł 2021
46 tys zł 2022
81 tys zł 2023
121 tys zł 2024
121 tys zł 2025
126 tys zł 2026
126 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 126 500 zł 6 578 000 zł OGC Nice Ligue 1 D/WB/M L 24 30 czerwca 2028
2026 126 500 zł 6 578 000 zł Torino Serie A D/WB/M L 24 30 czerwca 2028
2025 121 440 zł 6 314 880 zł Torino Serie A D/WB L 24 30 czerwca 2026
2024 121 440 zł 6 314 880 zł Eintracht Frankfurt Bundesliga D/WB L 22 30 czerwca 2028
2023 80 960 zł 4 209 920 zł AS Saint-Étienne Ligue 2 D/WB L 21 30 czerwca 2023
2022 45 540 zł 2 368 080 zł R Standard de Liège Belgian Pro League D L 20 30 czerwca 2023
2021 45 540 zł 2 368 080 zł Everton Premier League D (L) 19 30 czerwca 2023
2020 3694 zł 192 078 zł Olympique de Marseille Ligue 1 D L 18 30 czerwca 2020
2019 9614 zł 499 928 zł Olympique de Marseille Ligue 1 D L 17 30 czerwca 2020
2018 4352 zł 226 283 zł Olympique de Marseille Ligue 1 D L 16 30 czerwca 2020

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

4352 zł/tyg
9614 zł/tyg
3694 zł/tyg
45 540 zł/tyg
21-22
80 960 zł/tyg
121 440 zł/tyg
24-25
126 500 zł/tyg
26-27
2018202120252028

Ranking zarobków w klubie OGC Nice

Niels Nkounkou jest 7. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Sofiane Diop
242 880 zł
Elye Wahi
217 580 zł
Morgan Sanson
212 520 zł
Jonathan Clauss
207 460 zł
Mohamed Amoura
161 920 zł
Axel Witsel
146 740 zł
Niels Nkounkou
126 500 zł
Nathan Ngoumou
121 440 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

226 tys zł 2018
726 tys zł 2019
918 tys zł 2020
3,3 mln zł 2021
5,7 mln zł 2022
9,9 mln zł 2023
16,2 mln zł 2024
22,5 mln zł 2025
29,1 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Niels Nkounkou, OGC Nice

Ile Niels Nkounkou zarabia tygodniowo?

Niels Nkounkou zarabia 126 500 zł tygodniowo w klubie OGC Nice.

Jakie są roczne zarobki Niels Nkounkou?

Roczna pensja Niels Nkounkou wynosi 6 578 000 zł.

Jaki jest majątek Niels Nkounkou?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Niels Nkounkou zarobił 29 072 129 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Niels Nkounkou?

Obecny kontrakt Niels Nkounkou z klubem OGC Nice wygasa 30 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Niels Nkounkou?

Niels Nkounkou gra na pozycji D/WB/M L w klubie OGC Nice w lidze ligue-1.

Ile lat ma Niels Nkounkou?

Niels Nkounkou ma 24 lat.

Inni zawodnicy klubu OGC Nice

BUDŻET PŁACOWY OGC Nice →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.