SALARYSPORT
★ 0
RAITH ROVERS · OFENSYWNY POMOCNIK, NAPASTNIK · 29 LAT · SCOTLAND

Paul McMullan - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Paul McMullan zarabia 4120 zł tygodniowo i 214 240 zł rocznie w klubie Raith Rovers. Paul McMullan zarobił 2 351 552 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 31 maja 2027.

PENSJA TYGODNIOWA 4120 zł
PENSJA ROCZNA 214 tys zł
ZAROBKI W KARIERZE 2,4 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU MAJ 2027

Zarabia więcej niż 56,1% zawodników ligi Scottish Championship.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

4 tys zł 2017
4 tys zł 2018
4 tys zł 2019
4 tys zł 2020
4 tys zł 2021
4 tys zł 2022
4 tys zł 2023
9 tys zł 2024
2 tys zł 2025
4 tys zł 2026
4 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 4120 zł 214 240 zł Raith Rovers Scottish Championship Ofensywny pomocnik, napastnik 29 31 maja 2027
2026 4120 zł 214 240 zł Raith Rovers Scottish Championship Ofensywny pomocnik, napastnik 29 31 maja 2027
2025 2477 zł 128 812 zł Raith Rovers Scottish Championship Ofensywny pomocnik, napastnik 29 31 maja 2025
2024 9270 zł 482 040 zł Derry City Ofensywny pomocnik, napastnik 27 30 listopada 2024
2023 4120 zł 214 240 zł Dundee Scottish Premiership Ofensywny pomocnik, napastnik 26 31 maja 2023
2022 4120 zł 214 240 zł Dundee Scottish Premiership Ofensywny pomocnik, napastnik 25 31 maja 2023
2021 4120 zł 214 240 zł Dundee Scottish Premiership Ofensywny pomocnik, napastnik 24 31 maja 2021
2020 4120 zł 214 240 zł Dundee Utd Ofensywny pomocnik, napastnik 23 31 maja 2021
2019 4378 zł 227 630 zł Dundee United Scottish Premiership Ofensywny pomocnik, napastnik 22 31 maja 2019
2018 4378 zł 227 630 zł Dundee United Scottish Premiership Skrzydłowy, napastnik 21 31 maja 2019
2017 4120 zł 214 240 zł Dunfermline Athletic Scottish Championship Skrzydłowy, napastnik 20 31 maja 2017

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

4120 zł/tyg
4378 zł/tyg
18-19
4120 zł/tyg
20-23
9270 zł/tyg
2477 zł/tyg
4120 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Raith Rovers

Paul McMullan jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Jai Rowe
5665 zł
Darragh O'Connor
4481 zł
Paul McMullan
4120 zł
Scott Brown
3708 zł
Zak Delaney
3090 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

214 tys zł 2017
442 tys zł 2018
670 tys zł 2019
884 tys zł 2020
1,1 mln zł 2021
1,3 mln zł 2022
1,5 mln zł 2023
2 mln zł 2024
2,1 mln zł 2025
2,4 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Paul McMullan, Raith Rovers

Ile Paul McMullan zarabia tygodniowo?

Paul McMullan zarabia 4120 zł tygodniowo w klubie Raith Rovers.

Jakie są roczne zarobki Paul McMullan?

Roczna pensja Paul McMullan wynosi 214 240 zł.

Jaki jest majątek Paul McMullan?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Paul McMullan zarobił 2 351 552 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Paul McMullan?

Obecny kontrakt Paul McMullan z klubem Raith Rovers wygasa 31 maja 2027.

Na jakiej pozycji gra Paul McMullan?

Paul McMullan gra jako ofensywny pomocnik lub napastnik w klubie Raith Rovers w lidze Scottish Championship.

Ile lat ma Paul McMullan?

Paul McMullan ma 29 lat.

Inni zawodnicy klubu Raith Rovers

BUDŻET PŁACOWY Raith Rovers →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.