Pedro Mendes - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Pedro Mendes zarabia 29 870 zł tygodniowo i 1 553 240 zł rocznie w klubie Modena F.C. 2018 S.R.L. Pedro Mendes zarobił 28 011 880 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.
Zarabia więcej niż 52,4% zawodników ligi Serie B.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 29 870 zł | 1 553 240 zł | Modena F.C. 2018 S.R.L | Serie B | Napastnik | 25 | 30 czerwca 2027 |
| 2026 | 29 870 zł | 1 553 240 zł | Modena F.C. 2018 S.R.L | Serie B | Napastnik | 25 | 30 czerwca 2027 |
| 2025 | 29 870 zł | 1 553 240 zł | Modena F.C. 2018 S.R.L | Serie B | Napastnik | 25 | 30 czerwca 2025 |
| 2024 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | Ascoli Calcio 1898 | Serie B | Napastnik | 23 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 24 720 zł | 1 285 440 zł | Ascoli Calcio 1898 | Serie B | Napastnik | 22 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Montpellier Hérault SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca | 31 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Montpellier Hérault SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca | 30 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 9270 zł | 482 040 zł | Rio Ave | Primeira Liga | Napastnik | 21 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 4120 zł | 214 240 zł | Nacional da Madeira | Primeira Liga | Napastnik | 20 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Montpellier Hérault SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca | 29 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 4120 zł | 214 240 zł | Sporting Clube de Portugal | Primeira Liga | Napastnik | 19 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Montpellier Hérault SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca | 28 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Montpellier Hérault SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca | 27 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 4120 zł | 214 240 zł | Sporting Clube de Portugal | Primeira Liga | Napastnik | 18 | 30 czerwca 2023 |
| 2018 | 4120 zł | 214 240 zł | Sporting Clube de Portugal | Primeira Liga | Napastnik | 17 | 30 czerwca 2023 |
| 2018 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Montpellier Hérault SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca | 26 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 56 650 zł | 2 945 800 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 25 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Modena F.C. 2018 S.R.L
Pedro Mendes jest 6. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Pedro Mendes, Modena F.C. 2018 S.R.L
Ile Pedro Mendes zarabia tygodniowo?
Pedro Mendes zarabia 29 870 zł tygodniowo w klubie Modena F.C. 2018 S.R.L.
Jakie są roczne zarobki Pedro Mendes?
Roczna pensja Pedro Mendes wynosi 1 553 240 zł.
Jaki jest majątek Pedro Mendes?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Pedro Mendes zarobił 28 011 880 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Pedro Mendes?
Obecny kontrakt Pedro Mendes z klubem Modena F.C. 2018 S.R.L wygasa 30 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Pedro Mendes?
Pedro Mendes gra jako napastnik w klubie Modena F.C. 2018 S.R.L w lidze Serie B.
Ile lat ma Pedro Mendes?
Pedro Mendes ma 25 lat.