Rouwen Hennings - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Rouwen Hennings zarabia 24 205 zł tygodniowo i 1 258 660 zł rocznie w klubie SV Sandhausen. Rouwen Hennings zarobił 22 602 320 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2025.
Top 11,5% zawodników ligi Other clubs.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24 205 zł | 1 258 660 zł | SV Sandhausen | Other clubs | Napastnik | 35 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 51 500 zł | 2 678 000 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 34 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 51 500 zł | 2 678 000 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 33 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 32 | 30 czerwca 2020 |
| 2020 | 41 200 zł | 2 142 400 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 31 | 30 czerwca 2020 |
| 2019 | 41 200 zł | 2 142 400 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 30 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 29 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Fortuna Düsseldorf 1895 | 2. Bundesliga | Napastnik | 28 | 30 czerwca 2017 |
| 2016 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Burnley | Championship | Napastnik | 27 | 29 czerwca 2018 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Rouwen Hennings, SV Sandhausen
Ile Rouwen Hennings zarabia tygodniowo?
Rouwen Hennings zarabia 24 205 zł tygodniowo w klubie SV Sandhausen.
Jakie są roczne zarobki Rouwen Hennings?
Roczna pensja Rouwen Hennings wynosi 1 258 660 zł.
Jaki jest majątek Rouwen Hennings?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Rouwen Hennings zarobił 22 602 320 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Rouwen Hennings?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Rouwen Hennings z klubem SV Sandhausen wygasł 30 czerwca 2025.
Na jakiej pozycji gra Rouwen Hennings?
Rouwen Hennings gra jako napastnik w klubie SV Sandhausen.
Ile lat ma Rouwen Hennings?
Rouwen Hennings ma 35 lat.