Najlepiej zarabiający w każdym klubie Serie A
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Lautaro Martínez z klubu Inter Milan — 1 426 550 zł tygodniowo. Na drugim końcu Frosinone Calcio płaci swojemu liderowi, Aleksa Terzic, 133 900 zł — różnica 11×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 20 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Lautaro Martínez | 1 426 550 zł | 74 180 600 zł | 27 | ST | 12,7 mln zł | 37/73 | 11% |
| 02 | | Paulo Dybala | 1 107 250 zł | 57 577 000 zł | 31 | AM RC, F C | 7,8 mln zł | 46/76 | 14% |
| 03 | | Kevin De Bruyne | 952 750 zł | 49 543 000 zł | 34 | AM C | 8,3 mln zł | 43/78 | 11% |
| 04 | | Kenan Yıldız | 947 600 zł | 49 275 200 zł | 20 | AM RLC, F C | 11,1 mln zł | 43/62 | 9% |
| 05 | | Adrien Rabiot | 793 100 zł | 41 241 200 zł | 30 | DM, M LC | 8 mln zł | 43/73 | 10% |
| 06 | | Giacomo Raspadori | 556 200 zł | 28 922 400 zł | 25 | AM RLC, F C | 5,1 mln zł | 45/83 | 11% |
| 07 | | Franco Mastantuono | 535 600 zł | 27 851 200 zł | 17 | AM RC | 4,9 mln zł | 43/73 | 11% |
| 08 | | Trevoh Chalobah | 515 000 zł | 26 780 000 zł | 26 | D RC | 4,3 mln zł | 33/61 | 12% |
| 09 | | Alessio Romagnoli | 489 250 zł | 25 441 000 zł | 30 | D C | 6,6 mln zł | 56/88 | 7% |
| 10 | | Artem Dovbyk | 489 250 zł | 25 441 000 zł | 28 | ST | 3,4 mln zł | 49/82 | 14% |
| 11 | | Domenico Berardi | 484 100 zł | 25 173 200 zł | 30 | AM R | 2,9 mln zł | 54/106 | 17% |
| 12 | | Duván Zapata | 437 750 zł | 22 763 000 zł | 34 | ST | 4,4 mln zł | 51/89 | 10% |
| 13 | | Diego Carlos | 386 250 zł | 20 085 000 zł | 32 | D C | 2 mln zł | 45/80 | 20% |
| 14 | | Djibril Sow | 365 650 zł | 19 013 800 zł | 28 | DM | 2,7 mln zł | 43/80 | 14% |
| 15 | | Harry Winks | 314 150 zł | 16 335 800 zł | 29 | DM | 2,4 mln zł | 44/74 | 13% |
| 16 | | Nicolò Zaniolo | 288 400 zł | 14 996 800 zł | 26 | AM RLC, F C | 2 mln zł | 29/52 | 14% |
| 17 | | Gianluca Busio | 226 600 zł | 11 783 200 zł | 23 | DM, AM C | 2,2 mln zł | 38/67 | 10% |
| 18 | | Andrea Colpani | 206 000 zł | 10 712 000 zł | 26 | AM RC | 1,7 mln zł | 43/71 | 12% |
| 19 | | Ivan Ilic | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 24 | DM, AM C | 1,3 mln zł | 43/67 | 10% |
| 20 | | Aleksa Terzic | 133 900 zł | 6 962 800 zł | 25 | D/WB/M L | 1,2 mln zł | 41/69 | 11% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Serie A
Który klub Serie A płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Inter Milan. Lautaro Martínez zarabia tam 1 426 550 zł tygodniowo, 74 180 600 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Serie A ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Frosinone Calcio, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Aleksa Terzic — 133 900 zł tygodniowo. Inter Milan płaci swojemu liderowi 11 razy tyle.
Który klub Serie A jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Parma Calcio 1913. Diego Carlos bierze 20% z 1 970 035 zł tygodniowo, które klub płaci 45 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Serie A znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 20 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.



















