
Blackburn Rovers 2026/27 - oyuncu maaşları
Championship · en çok kazanan Todd Cantwell · ₺1.148.010 haftalık · Blackburn Rovers transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 12 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todd Cantwell | ₺1.148.010 | ₺59.696.520 | 27 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Andri Lucas Guðjohnsen | ₺877.890 | ₺45.650.280 | 23 | Santrfor | İzlanda | HAZ 2028 | ||
| Aynsley Pears | ₺877.890 | ₺45.650.280 | 27 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Hayden Carter | ₺742.830 | ₺38.627.160 | 25 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harry Pickering | ₺742.830 | ₺38.627.160 | 26 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mathias Jørgensen | ₺607.770 | ₺31.604.040 | 24 | Kanat, santrfor | Danimarka | HAZ 2029 | ||
| Oladapo Afolayan | ₺607.770 | ₺31.604.040 | 27 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Balázs Tóth | ₺574.005 | ₺29.848.260 | 27 | Kaleci | Macaristan | HAZ 2027 | ||
| Augustus Kargbo | ₺574.005 | ₺29.848.260 | 25 | Ofansif orta saha, santrfor | Sierra Leone | HAZ 2027 | ||
| Adam Forshaw | ₺574.005 | ₺29.848.260 | 33 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Dion De Neve | ₺567.252 | ₺29.497.104 | 24 | Sol kanat bek, sol kanat | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Ryoya Morishita | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 28 | Ofansif orta saha | Japonya | HAZ 2028 | ||
| Sean McLoughlin | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 28 | Stoper | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Scott Wharton | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 27 | Stoper | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Lewis Miller | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 24 | Stoper | Avustralya | HAZ 2028 | ||
| Ryan Alebiosu | ₺519.981 | ₺27.039.012 | 23 | Sağ bek | Nijerya | HAZ 2028 | ||
| Sam Morsy | ₺513.228 | ₺26.687.856 | 33 | Defansif orta saha | Mısır | HAZ 2026 | ||
| Yuki Ohashi | ₺405.180 | ₺21.069.360 | 28 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Yuri Ribeiro | ₺405.180 | ₺21.069.360 | 28 | Stoper | Portekiz | HAZ 2027 | ||
| Jake Garrett | ₺344.403 | ₺17.908.956 | 22 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jayden Fevrier | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 22 | Sağ kanat bek, kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Felix Goddard | ₺87.789 | ₺4.565.028 | 21 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harley O'Grady-Macken | ₺81.036 | ₺4.213.872 | 20 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Harvey Higgins | ₺81.036 | ₺4.213.872 | 16 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Isaac Dunn | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Kristi Montgomery | ₺67.530 | ₺3.511.560 | 21 | Sağ bek, defansif orta saha | İskoçya | HAZ 2026 | ||
| Matthew Litherland | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 19 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Max Davies | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2029 | ||
| Aodhan Doherty | ₺57.401 | ₺2.984.826 | 19 | Ofansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Lorenze Mullinkrey-Matthews | ₺49.972 | ₺2.598.554 | 18 | Sağ kanat bek, kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Tom Atcheson | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 18 | Stoper | Kuzey İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Silver Eze | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 16 | Stoper | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Adam Khan | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 19 | Kaleci | Pakistan | HAZ 2026 | ||
| Zack Stritch | ₺33.765 | ₺1.755.780 | 19 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Lucas Houghton | ₺33.090 | ₺1.720.664 | 18 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Nathan Dlamini | ₺31.739 | ₺1.650.433 | 18 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Patrik Farkas | ₺30.389 | ₺1.580.202 | 18 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Macaristan | HAZ 2026 | ||
| Alfie McIlroy | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Archie McCoy | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Aaron Potter | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Archie Henderson | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Blake Wolsoncroft | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 17 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Bruce Leeming | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 17 | Sol bek | Galler | HAZ 2026 | ||
| Charlie Clanford | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| David Odogun | ₺25.324 | ₺1.316.835 | 16 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Freddie Leatherbarrow | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Frank Vare | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Finlay Wilkinson | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Harry Holt | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harry Lister | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harvey Pates | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 17 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Igor Tyjon | ₺21.947 | ₺1.141.257 | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jayden Sergeant | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Levi Ball | ₺19.921 | ₺1.035.910 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Leon Kelley-Quinn | ₺19.921 | ₺1.035.910 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Luke Thompson | ₺19.921 | ₺1.035.910 | 17 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Michael Decandia | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Tyler Mansbridge | ₺14.519 | ₺754.985 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Thomas Cryer | ₺14.519 | ₺754.985 | 16 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Valentin Joseph | ₺13.168 | ₺684.754 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Gady Beyuku | - | - | 19 | Stoper, sağ orta saha | Fransa | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %32 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 60 oyuncu üzerinden.
Blackburn Rovers - Championship karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Blackburn Rovers Championship ortalaması · Blackburn Rovers hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Blackburn Rovers maaşları, 2026/27
Blackburn Rovers kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Blackburn Rovers kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺723.293.571 (haftada ₺13.909.492) ve kadro 61 oyuncudan oluşuyor. 61 oyuncudan 60 tanesinin maaşı elimizde.
Blackburn Rovers kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Blackburn Rovers kulübünün en çok kazanan oyuncusu Todd Cantwell; haftada ₺1.148.010 alıyor.
Blackburn Rovers kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Blackburn Rovers kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺596.222 kazanıyor; maaşı elimizde olan 21 oyuncu üzerinden. Medyan ₺567.252. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Blackburn Rovers hangi ligde oynuyor?
Blackburn Rovers, Championship liginde oynuyor. Championship, İngiltere futbol liglerinin 2. seviyesidir.
Diğer Championship takımları



































