De best betaalde speler bij elke club in La Liga 2
Eén rij per club, gerangschikt op wat de best betaalde speler van die club verdient. Bryan Gil van Girona staat bovenaan met €79.560 per week. Aan de andere kant betaalt Real Sociedad de Fútbol B zijn eigen grootverdiener, Kazunari Kita, €516 — een verschil van 154×.
De best betaalde bij elke club
Weeksalaris van de grootverdiener, bij de 12 best betalende clubs
Clubs die het meest op één speler leunen
Aandeel van de grootverdiener in de weekloonlast van zijn eigen club, onder clubs waarvan wij minstens 8 salarissen kennen
De grootverdiener van elke club
25 van de 26 clubs die wij volgen staan hier, één rij per club. Van de andere kennen wij van geen enkele speler het salaris, dus die staat onder de tabel in plaats van gerangschikt te worden op een cijfer dat wij niet hebben. Tik op een kolomkop om te sorteren
| # | CLUB | GROOTVERDIENER | PER WEEK | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LOONLAST CLUB/WEEK | BEKENDE SALARISSEN | AANDEEL IN LOONLAST |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Bryan Gil | €79.560 | €4.137.120 | 24 | AM RL | €708k | 25/25 | 11% |
| 02 | | Pablo Torre | €44.460 | €2.311.920 | 22 | AM LC | €315k | 25/26 | 14% |
| 03 | | Dimitris Siovas | €31.590 | €1.642.680 | 31 | D (C), DM | €99k | 22/23 | 32% |
| 04 | | Antonio Cordero | €26.910 | €1.399.320 | 18 | AM RL | €179k | 27/28 | 15% |
| 05 | Cultural y Deportiva Leonesa | Homam Ahmed | €25.740 | €1.338.480 | 25 | D/WB L | €96k | 20/20 | 27% |
| 06 | | Sandro | €24.570 | €1.277.640 | 30 | AM RL | €148k | 24/25 | 17% |
| 07 | | César Gelabert | €23.400 | €1.216.800 | 24 | AM RLC | €124k | 21/22 | 19% |
| 08 | | Juan Bernat | €22.230 | €1.155.960 | 32 | D/WB/AM L | €103k | 20/20 | 22% |
| 09 | | Sergio Arribas | €17.550 | €912.600 | 23 | AM RLC | €157k | 22/22 | 11% |
| 10 | | Aarón Escandell | €16.380 | €851.760 | 29 | GK | €116k | 23/23 | 14% |
| 11 | | Martín Merquelanz | €16.380 | €851.760 | 30 | AM L | €86k | 24/27 | 19% |
| 12 | | Hugo Novoa | €15.210 | €790.920 | 22 | D/WB/AM R | €51k | 17/19 | 30% |
| 13 | | Stipe Biuk | €12.870 | €669.240 | 22 | AM RLC | €130k | 28/29 | 10% |
| 14 | | Gerard Gumbau | €12.870 | €669.240 | 30 | DM | €109k | 21/21 | 12% |
| 15 | | Grant-Leon Ranos | €12.870 | €669.240 | 21 | AM RL, ST | €81k | 29/29 | 16% |
| 16 | A.D. Ceuta F.C. | José Campaña | €12.870 | €669.240 | 32 | M C | €55k | 20/21 | 24% |
| 17 | | Óscar Plano | €11.700 | €608.400 | 34 | AM RLC, F C | €144k | 26/27 | 8% |
| 18 | | Javi Martínez | €11.700 | €608.400 | 25 | AM C | €44k | 21/23 | 27% |
| 19 | | Carlos Neva | €9.828 | €511.056 | 29 | D/WB/AM L | €93k | 22/23 | 11% |
| 20 | Córdoba | Isma Ruiz | €9.477 | €492.804 | 24 | DM | €72k | 19/19 | 13% |
| 21 | | Dani Gómez | €8.658 | €450.216 | 26 | ST | €118k | 25/25 | 7% |
| 22 | | Yanis Rahmani | €8.541 | €444.132 | 30 | AM LC, F C | €41k | 27/28 | 21% |
| 23 | | José Gragera | €8.307 | €431.964 | 25 | DM | €65k | 22/24 | 13% |
| 24 | | Jérémy Mellot | €7.137 | €371.124 | 31 | D/WB RL | €72k | 26/26 | 10% |
| 25 | Real Sociedad de Fútbol B | Kazunari Kita | €516 | €26.830 | 19 | D C | €516 | 1/19 | 100% |
Clubs zonder enig bekend salaris
1 club hier heeft geen speler van wie wij het salaris kennen, dus er is geen grootverdiener te rangschikken. Selecties, en elk salaris dat wij nog toevoegen, staan op de clubpagina’s.
Veelgestelde vragen
Grootverdieners per club in La Liga 2
Welke club in La Liga 2 betaalt het hoogste individuele salaris?
Girona. Bryan Gil verdient daar €79.560 per week, €4.137.120 per jaar, en geen andere club in deze lijst betaalt één speler meer.
Welke club in La Liga 2 heeft de laagst betaalde grootverdiener?
Real Sociedad de Fútbol B, waar de best betaalde speler van wie wij het salaris kennen Kazunari Kita is, met €516 per week. Girona betaalt zijn eigen grootverdiener 154 keer zoveel.
Welke club in La Liga 2 leunt het meest op één speler?
Huesca. Dimitris Siovas neemt 32% van de €99.030 per week die de club betaalt aan de 22 selectieleden van wie wij het salaris kennen.
Hoeveel clubs uit La Liga 2 staan er in deze lijst?
25 van de 26 clubs die wij volgen staan hier, één rij per club. Van de andere kennen wij van geen enkele speler het salaris, dus die staat onder de tabel in plaats van gerangschikt te worden op een cijfer dat wij niet hebben.




















