Najlepiej zarabiający w każdym klubie La Liga 2
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Álvaro Morata z klubu Leganés — 710 700 zł tygodniowo. Na drugim końcu Real Sociedad de Fútbol B płaci swojemu liderowi, Kazunari Kita, 2271 zł — różnica 313×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano 25 z 26 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Álvaro Morata | 710 700 zł | 36 956 400 zł | 32 | ST | 1,3 mln zł | 24/25 | 55% |
| 02 | | Bryan Gil | 350 200 zł | 18 210 400 zł | 24 | AM RL | 2,6 mln zł | 21/21 | 14% |
| 03 | | Pablo Torre | 195 700 zł | 10 176 400 zł | 22 | AM LC | 1,4 mln zł | 24/25 | 14% |
| 04 | | Dimitris Siovas | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 31 | D (C), DM | 396 tys zł | 22/24 | 35% |
| 05 | | Antonio Cordero | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 18 | AM RL | 825 tys zł | 28/29 | 14% |
| 06 | Cultural y Deportiva Leonesa | Homam Ahmed | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 25 | D/WB L | 423 tys zł | 20/20 | 27% |
| 07 | | Sandro | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 30 | AM RL | 651 tys zł | 24/25 | 17% |
| 08 | | César Gelabert | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 24 | AM RLC | 589 tys zł | 22/23 | 17% |
| 09 | | Juan Bernat | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 32 | D/WB/AM L | 452 tys zł | 20/20 | 22% |
| 10 | | Benedikt Gimber | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 28 | D C, DM | 500 tys zł | 20/20 | 18% |
| 11 | | Sergio Arribas | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 23 | AM RLC | 850 tys zł | 27/27 | 9% |
| 12 | | Aarón Escandell | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 29 | GK | 527 tys zł | 24/24 | 14% |
| 13 | | Martín Merquelanz | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 30 | AM L | 365 tys zł | 23/26 | 20% |
| 14 | | Grant-Leon Ranos | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 21 | AM RL, ST | 387 tys zł | 28/28 | 15% |
| 15 | A.D. Ceuta F.C. | José Campaña | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 32 | M C | 241 tys zł | 20/21 | 24% |
| 16 | | Javi Martínez | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 25 | AM C | 250 tys zł | 23/25 | 21% |
| 17 | | Miguel Ángel Rubio | 45 835 zł | 2 383 420 zł | 27 | D C | 549 tys zł | 27/28 | 8% |
| 18 | | Carlos Neva | 43 260 zł | 2 249 520 zł | 29 | D/WB/AM L | 415 tys zł | 23/24 | 10% |
| 19 | Córdoba | Isma Ruiz | 41 715 zł | 2 169 180 zł | 24 | DM | 316 tys zł | 19/19 | 13% |
| 20 | | Unai Vencedor | 38 625 zł | 2 008 500 zł | 24 | DM | 342 tys zł | 22/24 | 11% |
| 21 | | Dani Gómez | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 26 | ST | 467 tys zł | 23/23 | 8% |
| 22 | | Yanis Rahmani | 37 595 zł | 1 954 940 zł | 30 | AM LC, F C | 207 tys zł | 29/31 | 18% |
| 23 | | Jérémy Mellot | 31 415 zł | 1 633 580 zł | 31 | D/WB RL | 267 tys zł | 22/22 | 12% |
| 24 | | Aritz Arambarri | 18 025 zł | 937 300 zł | 27 | D C | 155 tys zł | 17/18 | 12% |
| 25 | Real Sociedad de Fútbol B | Kazunari Kita | 2271 zł | 118 100 zł | 19 | D C | 2 tys zł | 1/19 | 100% |
Kluby bez żadnych zapisanych zarobków
1 klub nie ma tu zawodnika, którego zarobki znamy, więc nie ma lidera zarobków do uszeregowania. Kadry, i każde zarobki, które dodamy, są widoczne na stronach klubów.
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach La Liga 2
Który klub La Liga 2 płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Leganés. Álvaro Morata zarabia tam 710 700 zł tygodniowo, 36 956 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub La Liga 2 ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Real Sociedad de Fútbol B, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Kazunari Kita — 2271 zł tygodniowo. Leganés płaci swojemu liderowi 313 razy tyle.
Który klub La Liga 2 jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Leganés. Álvaro Morata bierze 55% z 1 283 761 zł tygodniowo, które klub płaci 24 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów La Liga 2 znajduje się na tej liście?
Uszeregowano 25 z 26 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy.




















