her La Liga 2 kulübünde en çok kazanan oyuncu
Kulüp başına bir satır, kulübün en çok kazanan oyuncusunun maaşına göre sıralanmış. Girona kulübünden Bryan Gil haftalık ₺4.443.120 ile başı çekiyor. Diğer uçta Real Sociedad de Fútbol B, kendi en çok kazananı Kazunari Kita için ₺28.815 ödüyor — 154× fark.
Her kulübün en çok kazananı
En çok ödeyen 12 kulüpte, en çok kazananın haftalık maaşı
Tek oyuncuya en çok yaslanan kulüpler
En az 8 maaşını bildiğimiz kulüplerde, en çok kazananın kulübün haftalık bütçesindeki payı
Her kulübün en çok kazananı
Takip ettiğimiz 26 kulübün 25 tanesi burada sıralanıyor, her biri bir satır. Diğerinde hiçbir oyuncunun maaşını bilmiyoruz, bu yüzden yer alıyor tabloda sıralanmak yerine tablonun altında. Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
| # | KULÜP | EN ÇOK KAZANAN | HAFTALIK | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | KULÜBÜN HAFTALIK BÜTÇESİ | BİLİNEN MAAŞLAR | BÜTÇEDEKİ PAY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Bryan Gil | ₺4.443.120 | ₺231.042.240 | 24 | AM RL | ₺39,5 Mn | 25/25 | 11% |
| 02 | | Pablo Torre | ₺2.482.920 | ₺129.111.840 | 22 | AM LC | ₺17,6 Mn | 25/26 | 14% |
| 03 | | Dimitris Siovas | ₺1.764.180 | ₺91.737.360 | 31 | D (C), DM | ₺5,5 Mn | 22/23 | 32% |
| 04 | | Antonio Cordero | ₺1.502.820 | ₺78.146.640 | 18 | AM RL | ₺10 Mn | 27/28 | 15% |
| 05 | Cultural y Deportiva Leonesa | Homam Ahmed | ₺1.437.480 | ₺74.748.960 | 25 | D/WB L | ₺5,4 Mn | 20/20 | 27% |
| 06 | | Sandro | ₺1.372.140 | ₺71.351.280 | 30 | AM RL | ₺8,3 Mn | 24/25 | 17% |
| 07 | | César Gelabert | ₺1.306.800 | ₺67.953.600 | 24 | AM RLC | ₺6,9 Mn | 21/22 | 19% |
| 08 | | Juan Bernat | ₺1.241.460 | ₺64.555.920 | 32 | D/WB/AM L | ₺5,7 Mn | 20/20 | 22% |
| 09 | | Sergio Arribas | ₺980.100 | ₺50.965.200 | 23 | AM RLC | ₺8,8 Mn | 22/22 | 11% |
| 10 | | Aarón Escandell | ₺914.760 | ₺47.567.520 | 29 | GK | ₺6,5 Mn | 23/23 | 14% |
| 11 | | Martín Merquelanz | ₺914.760 | ₺47.567.520 | 30 | AM L | ₺4,8 Mn | 24/27 | 19% |
| 12 | | Hugo Novoa | ₺849.420 | ₺44.169.840 | 22 | D/WB/AM R | ₺2,8 Mn | 17/19 | 30% |
| 13 | | Stipe Biuk | ₺718.740 | ₺37.374.480 | 22 | AM RLC | ₺7,3 Mn | 28/29 | 10% |
| 14 | | Gerard Gumbau | ₺718.740 | ₺37.374.480 | 30 | DM | ₺6,1 Mn | 21/21 | 12% |
| 15 | | Grant-Leon Ranos | ₺718.740 | ₺37.374.480 | 21 | AM RL, ST | ₺4,5 Mn | 29/29 | 16% |
| 16 | A.D. Ceuta F.C. | José Campaña | ₺718.740 | ₺37.374.480 | 32 | M C | ₺3,1 Mn | 20/21 | 24% |
| 17 | | Óscar Plano | ₺653.400 | ₺33.976.800 | 34 | AM RLC, F C | ₺8 Mn | 26/27 | 8% |
| 18 | | Javi Martínez | ₺653.400 | ₺33.976.800 | 25 | AM C | ₺2,5 Mn | 21/23 | 27% |
| 19 | | Carlos Neva | ₺548.856 | ₺28.540.512 | 29 | D/WB/AM L | ₺5,2 Mn | 22/23 | 11% |
| 20 | Córdoba | Isma Ruiz | ₺529.254 | ₺27.521.208 | 24 | DM | ₺4 Mn | 19/19 | 13% |
| 21 | | Dani Gómez | ₺483.516 | ₺25.142.832 | 26 | ST | ₺6,6 Mn | 25/25 | 7% |
| 22 | | Yanis Rahmani | ₺476.982 | ₺24.803.064 | 30 | AM LC, F C | ₺2,3 Mn | 27/28 | 21% |
| 23 | | José Gragera | ₺463.914 | ₺24.123.528 | 25 | DM | ₺3,6 Mn | 22/24 | 13% |
| 24 | | Jérémy Mellot | ₺398.574 | ₺20.725.848 | 31 | D/WB RL | ₺4 Mn | 26/26 | 10% |
| 25 | Real Sociedad de Fútbol B | Kazunari Kita | ₺28.815 | ₺1.498.377 | 19 | D C | ₺29B | 1/19 | 100% |
Kayıtlı maaşı olmayan kulüpler
Buradaki 1 kulübün maaşını bildiğimiz hiçbir oyuncusu yok, dolayısıyla sıralanacak bir lideri de yok. Kadrolar ve eklediğimiz her maaş kulüp sayfalarında görünür.
Sık sorulan sorular
La Liga 2 kulüplerinde en çok kazananlar
Hangi La Liga 2 kulübü tek bir oyuncuya en yüksek maaşı ödüyor?
Girona. Bryan Gil orada haftalık ₺4.443.120, yılda ₺231.042.240 kazanıyor ve bu listedeki başka hiçbir kulüp tek bir oyuncuya daha fazlasını ödemiyor.
En çok kazananı en az kazanan La Liga 2 kulübü hangisi?
Real Sociedad de Fútbol B; maaşını bildiğimiz en çok kazanan oyuncusu Kazunari Kita, haftalık ₺28.815. Girona kendi en çok kazananına bunun 154 katını ödüyor.
Hangi La Liga 2 kulübü tek bir oyuncuya en çok yaslanıyor?
Huesca. Kulübün, maaşını bildiğimiz 22 kadro oyuncusuna haftada ödediği ₺5.530.443 tutarın %32’ini Dimitris Siovas alıyor.
Bu listede kaç La Liga 2 kulübü var?
Takip ettiğimiz 26 kulübün 25 tanesi burada sıralanıyor, her biri bir satır. Diğerinde hiçbir oyuncunun maaşını bilmiyoruz, bu yüzden yer alıyor tabloda sıralanmak yerine tablonun altında.




















