Najlepiej zarabiający w każdym klubie Chinese Super League
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Cryzan z klubu Shandong Taishan — 221 450 zł tygodniowo. Na drugim końcu Qingdao Hainiu płaci swojemu liderowi, Yaw Yeboah, 32 445 zł — różnica 6.8×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 15 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Cryzan | 221 450 zł | 11 515 400 zł | 29 | AM RLC, F C | 739 tys zł | 36/48 | 30% |
| 02 | | Ibrahim Amadou | 216 300 zł | 11 247 600 zł | 32 | DM | 846 tys zł | 27/30 | 26% |
| 03 | | Robert Beric | 169 950 zł | 8 837 400 zł | 34 | AM RL, ST | 571 tys zł | 34/40 | 30% |
| 04 | | Gustavo | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 31 | ST | 391 tys zł | 30/37 | 38% |
| 05 | | Leonardo (Leonardo Nascimento Lopes de Souza) | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 28 | ST | 1 mln zł | 37/44 | 14% |
| 06 | Chengdu Rongcheng | Matheus Jussa (Matheus Isaias dos Santos) | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 29 | D C, DM | 694 tys zł | 12/31 | 20% |
| 07 | Yunnan Yukun | Andrei Burcă | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 32 | D C | 946 tys zł | 17/31 | 14% |
| 08 | Zhejiang FC | Park Jin-Seob | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 29 | D C, DM | 517 tys zł | 11/28 | 25% |
| 09 | Dalian Yingbo | Nicolae Stanciu | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 32 | AM LC | 491 tys zł | 9/36 | 25% |
| 10 | Shenzhen Peng City | Albion Ademi | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 26 | AM RL | 349 tys zł | 7/29 | 29% |
| 11 | | Fábio Abreu | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 32 | ST | 946 tys zł | 37/42 | 10% |
| 12 | Qingdao West Coast | Davidson | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 34 | AM L | 285 tys zł | 7/27 | 34% |
| 13 | | Alberto Quiles | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 30 | AM RL, ST | 415 tys zł | 23/26 | 20% |
| 14 | Wuhan Three Towns | Gustavo Sauer | 37 080 zł | 1 928 160 zł | 32 | AM RLC, F C | 182 tys zł | 8/42 | 20% |
| 15 | Qingdao Hainiu | Yaw Yeboah | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 28 | WB L, AM RL | 103 tys zł | 5/33 | 32% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Chinese Super League
Który klub Chinese Super League płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Shandong Taishan. Cryzan zarabia tam 221 450 zł tygodniowo, 11 515 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Chinese Super League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Qingdao Hainiu, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Yaw Yeboah — 32 445 zł tygodniowo. Shandong Taishan płaci swojemu liderowi 6.8 razy tyle.
Który klub Chinese Super League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Henan FC. Gustavo bierze 38% z 391 467 zł tygodniowo, które klub płaci 30 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Chinese Super League znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 15 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.






