Zarobki zawodników — Frauen-Bundesliga
14 klubów Frauen-Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 1 151 442 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Klara Bühl — 25 750 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Frauen-Bundesliga
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 15% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Frauen-Bundesliga
Tygodniowe zarobki 183 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 313 w kadrach
Mediana 3425 zł tygodniowo wobec średniej 4717 zł, na 183 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Wszystkie kluby Frauen-Bundesliga
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 248 498 zł | 12 921 886 zł12,9 mln zł | 13 478 zł | 22 | Klara Bühl | 25 750 zł |
| | 144 761 zł | 7 527 590 zł7,5 mln zł | 8353 zł | 23 | Svenja Huth | 13 390 zł |
| | 116 400 zł | 6 052 816 zł6,1 mln zł | 6371 zł | 21 | Amanda Ilestedt | 12 875 zł |
| | 94 662 zł | 4 922 432 zł4,9 mln zł | 4228 zł | 26 | Tanja Pawollek | 8240 zł |
| | 79 969 zł | 4 158 398 zł4,2 mln zł | 3435 zł | 27 | Elise Stenevik | 4753 zł |
| | 61 826 zł | 3 214 939 zł3,2 mln zł | 3857 zł | 19 | Carolin Simon | 12 360 zł |
| SGS Essen Women | 60 816 zł | 3 162 450 zł3,2 mln zł | 2812 zł | 26 | Jana Feldkamp | 4053 zł |
| | 55 002 zł | 2 860 104 zł2,9 mln zł | 3760 zł | 18 | Franziska Harsch | 4867 zł |
| | 53 797 zł | 2 797 439 zł2,8 mln zł | 3512 zł | 18 | Gina Chmielinski | 3986 zł |
| FC Carl Zeiss Jena Women | 51 382 zł | 2 671 841 zł2,7 mln zł | 2132 zł | 28 | Osazee Aghatise | 4120 zł |
| | 50 897 zł | 2 646 667 zł2,6 mln zł | 2709 zł | 23 | Kinga Szemik | 5150 zł |
| | 46 427 zł | 2 414 217 zł2,4 mln zł | 3080 zł | 19 | Laura Benkarth | 4398 zł |
| | 44 877 zł | 2 333 609 zł2,3 mln zł | 2925 zł | 18 | Mara Alber | 4341 zł |
| | 42 127 zł | 2 190 604 zł2,2 mln zł | 2189 zł | 25 | Jonna Brengel | 3162 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Frauen-Bundesliga
Jaki jest łączny budżet płacowy Frauen-Bundesliga?
14 klubów Frauen-Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 1 151 442 zł tygodniowo, czyli 59 874 992 zł rocznie, na 313 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Frauen-Bundesliga?
Klara Bühl z klubu FC Bayern München Women — 25 750 zł tygodniowo, czyli 1 339 000 zł rocznie.
Który klub Frauen-Bundesliga ma największy budżet płacowy?
FC Bayern München Women — 248 498 zł tygodniowo na 22 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Frauen-Bundesliga?
4717 zł tygodniowo na 183 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3425 zł.











