SALARYSPORT
★ 0
STADE RENNAIS FC · ŚRODKOWY OBROŃCA · 24 LAT · FRANCE

Anthony Rouault - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Anthony Rouault zarabia 185 400 zł tygodniowo i 9 640 800 zł rocznie w klubie Stade Rennais FC. Anthony Rouault zarobił 21 399 898 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 185 400 zł
PENSJA ROCZNA 9,6 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 21,4 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2029

Top 20,6% zawodników ligi Ligue 1.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

4 tys zł 2018
5 tys zł 2019
6 tys zł 2020
8 tys zł 2021
6 tys zł 2022
13 tys zł 2023
72 tys zł 2024
113 tys zł 2025
185 tys zł 2026
185 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 185 400 zł 9 640 800 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Środkowy obrońca 24 30 czerwca 2029
2026 185 400 zł 9 640 800 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Środkowy obrońca 24 30 czerwca 2029
2025 113 300 zł 5 891 600 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Środkowy obrońca 24 30 czerwca 2027
2024 72 100 zł 3 749 200 zł VfB Stuttgart Bundesliga Środkowy obrońca 22 30 czerwca 2025
2023 12 875 zł 669 500 zł Toulouse FC Ligue 1 Środkowy obrońca 21 30 czerwca 2024
2022 5562 zł 289 224 zł Toulouse FC Ligue 1 Środkowy obrońca 20 30 czerwca 2024
2021 7725 zł 401 700 zł Toulouse FC Ligue 1 Środkowy obrońca 19 9 lipca 2022
2020 5614 zł 291 902 zł Toulouse FC Ligue 1 Środkowy obrońca 18 9 lipca 2022
2019 5459 zł 283 868 zł Toulouse FC Ligue 1 Środkowy obrońca 17 -
2018 3502 zł 182 104 zł Toulouse FC Ligue 1 Środkowy obrońca 16 30 czerwca 2020

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

3502 zł/tyg
5459 zł/tyg
5614 zł/tyg
7725 zł/tyg
5562 zł/tyg
12 875 zł/tyg
72 100 zł/tyg
113 300 zł/tyg
185 400 zł/tyg
26-27
2018202120252028

Ranking zarobków w klubie Stade Rennais FC

Anthony Rouault jest 8. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Brice Samba
525 300 zł
Valentin Rongier
396 550 zł
Clément Grenier
314 150 zł
Boulaye Dia
236 900 zł
Ludovic Blas
221 450 zł
Mahdi Camara
216 300 zł
Eliezer Mayenda
216 300 zł
Anthony Rouault
185 400 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

182 tys zł 2018
466 tys zł 2019
758 tys zł 2020
1,2 mln zł 2021
1,4 mln zł 2022
2,1 mln zł 2023
5,9 mln zł 2024
11,8 mln zł 2025
21,4 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Anthony Rouault, Stade Rennais FC

Ile Anthony Rouault zarabia tygodniowo?

Anthony Rouault zarabia 185 400 zł tygodniowo w klubie Stade Rennais FC.

Jakie są roczne zarobki Anthony Rouault?

Roczna pensja Anthony Rouault wynosi 9 640 800 zł.

Jaki jest majątek Anthony Rouault?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Anthony Rouault zarobił 21 399 898 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Anthony Rouault?

Obecny kontrakt Anthony Rouault z klubem Stade Rennais FC wygasa 30 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Anthony Rouault?

Anthony Rouault gra jako środkowy obrońca w klubie Stade Rennais FC w lidze Ligue 1.

Ile lat ma Anthony Rouault?

Anthony Rouault ma 24 lat.

Inni zawodnicy klubu Stade Rennais FC

BUDŻET PŁACOWY Stade Rennais FC →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.