SALARYSPORT
★ 0
STADE RENNAIS FC · LEWY OBROŃCA, LEWY SKRZYDŁOWY · 23 LAT · FRANCE

Quentin Merlin - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Quentin Merlin zarabia 108 150 zł tygodniowo i 5 623 800 zł rocznie w klubie Stade Rennais FC. Quentin Merlin zarobił 18 283 242 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 108 150 zł
PENSJA ROCZNA 5,6 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 18,3 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2029

Zarabia więcej niż 64,8% zawodników ligi Ligue 1.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

4 tys zł 2019
3 tys zł 2020
3 tys zł 2021
19 tys zł 2022
40 tys zł 2023
67 tys zł 2024
108 tys zł 2025
108 tys zł 2026
108 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 108 150 zł 5 623 800 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy 23 30 czerwca 2029
2026 108 150 zł 5 623 800 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy 23 30 czerwca 2029
2025 108 150 zł 5 623 800 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy 23 30 czerwca 2027
2024 66 950 zł 3 481 400 zł Olympique de Marseille Ligue 1 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy 21 30 czerwca 2028
2023 39 655 zł 2 062 060 zł FC Nantes Ligue 2 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy 20 30 czerwca 2026
2022 19 055 zł 990 860 zł FC Nantes Ligue 2 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy 19 30 czerwca 2024
2021 2843 zł 147 826 zł FC Nantes Ligue 2 Lewy pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik 18 30 czerwca 2022
2020 2678 zł 139 256 zł FC Nantes Ligue 2 Ofensywny pomocnik, napastnik 17 30 czerwca 2022
2019 4120 zł 214 240 zł FC Nantes Ligue 2 Ofensywny pomocnik, napastnik 16 -

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

4120 zł/tyg
2678 zł/tyg
2843 zł/tyg
19 055 zł/tyg
39 655 zł/tyg
66 950 zł/tyg
108 150 zł/tyg
25-27
2019202220252028

Ranking zarobków w klubie Stade Rennais FC

Quentin Merlin jest 13. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Brice Samba
525 300 zł
Valentin Rongier
396 550 zł
Clément Grenier
314 150 zł
Boulaye Dia
236 900 zł
Ludovic Blas
221 450 zł
Mahdi Camara
216 300 zł
Eliezer Mayenda
216 300 zł
Quentin Merlin
108 150 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

214 tys zł 2019
353 tys zł 2020
501 tys zł 2021
1,5 mln zł 2022
3,6 mln zł 2023
7 mln zł 2024
12,7 mln zł 2025
18,3 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Quentin Merlin, Stade Rennais FC

Ile Quentin Merlin zarabia tygodniowo?

Quentin Merlin zarabia 108 150 zł tygodniowo w klubie Stade Rennais FC.

Jakie są roczne zarobki Quentin Merlin?

Roczna pensja Quentin Merlin wynosi 5 623 800 zł.

Jaki jest majątek Quentin Merlin?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Quentin Merlin zarobił 18 283 242 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Quentin Merlin?

Obecny kontrakt Quentin Merlin z klubem Stade Rennais FC wygasa 30 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Quentin Merlin?

Quentin Merlin gra jako lewy obrońca lub lewy skrzydłowy w klubie Stade Rennais FC w lidze Ligue 1.

Ile lat ma Quentin Merlin?

Quentin Merlin ma 23 lat.

Inni zawodnicy klubu Stade Rennais FC

BUDŻET PŁACOWY Stade Rennais FC →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.