Cristiano Ronaldo 15 180 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Karim Benzema 4 194 740 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Sadio Mané 3 162 500 zł/tyg. Al-Nassr Football Club João Félix 2 934 800 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé 2 514 820 zł/tyg. Real Madrid Kalidou Koulibaly 2 514 820 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Otávio 2 388 320 zł/tyg. Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland 2 277 000 zł/tyg. Manchester City Victor Osimhen 2 206 160 zł/tyg. Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski 2 185 920 zł/tyg. Chicago Fire FC Jamal Musiala 2 094 840 zł/tyg. FC Bayern München Rúben Neves 2 094 840 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman 2 094 840 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Mohamed Salah 2 024 000 zł/tyg. Trabzonspor A.Ş. Harry Kane 1 927 860 zł/tyg. FC Bayern München Dušan Vlahovic 1 867 140 zł/tyg. Beşiktaş A.Ş.
SALARYSPORT
0
STADE RENNAIS FC · AM RL · 28 LAT · JORDAN

Musa Al-Tamari - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Musa Al-Tamari zarabia 60 720 zł tygodniowo i 3 157 440 zł rocznie w klubie Stade Rennais FC. Musa Al-Tamari zarobił 15 945 072 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.

PENSJA TYGODNIOWA 60 720 zł
PENSJA ROCZNA 3,2 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 15,9 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2028

Zarabia więcej niż 43,8% z 290 zawodników ligi Ligue 1, których pensję znamy.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

35 tys zł 2021
30 tys zł 2022
30 tys zł 2023
30 tys zł 2024
61 tys zł 2025
61 tys zł 2026
61 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 60 720 zł 3 157 440 zł Stade Rennais FC Ligue 1 AM RL 28 30 czerwca 2028
2026 60 720 zł 3 157 440 zł Stade Rennais FC Ligue 1 AM RL 28 30 czerwca 2028
2025 60 720 zł 3 157 440 zł Stade Rennais FC Ligue 1 AM RL 28 30 czerwca 2026
2024 29 854 zł 1 552 408 zł Montpellier Hérault SC Ligue 2 AM RL 26 30 czerwca 2026
2023 29 854 zł 1 552 408 zł Oud-Heverlee Leuven Belgian Pro League AM RL 25 30 czerwca 2023
2022 29 854 zł 1 552 408 zł Oud-Heverlee Leuven Belgian Pro League AM RL 24 30 czerwca 2023
2021 34 914 zł 1 815 528 zł Oud-Heverlee Leuven Belgian Pro League M (R), AM (RL) 23 30 czerwca 2023

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

34 914 zł/tyg
29 854 zł/tyg
22-24
60 720 zł/tyg
25-27
2021202320262028

Ranking zarobków w klubie Stade Rennais FC

Musa Al-Tamari jest 19. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Séko Fofana
703 340 zł
Brice Samba
516 120 zł
Valentin Rongier
389 620 zł
Clément Grenier
308 660 zł
Ludovic Blas
217 580 zł
Mahdi Camara
212 520 zł
Eliezer Mayenda
212 520 zł
Musa Al-Tamari
60 720 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

1,8 mln zł 2021
3,4 mln zł 2022
4,9 mln zł 2023
6,5 mln zł 2024
9,6 mln zł 2025
12,8 mln zł 2026
15,9 mln zł 2027

Najczęściej zadawane pytania

Musa Al-Tamari, Stade Rennais FC

Ile Musa Al-Tamari zarabia tygodniowo?

Musa Al-Tamari zarabia 60 720 zł tygodniowo w klubie Stade Rennais FC.

Jakie są roczne zarobki Musa Al-Tamari?

Roczna pensja Musa Al-Tamari wynosi 3 157 440 zł.

Jaki jest majątek Musa Al-Tamari?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Musa Al-Tamari zarobił 15 945 072 zł z pensji w 7 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Musa Al-Tamari?

Obecny kontrakt Musa Al-Tamari z klubem Stade Rennais FC wygasa 30 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Musa Al-Tamari?

Musa Al-Tamari gra na pozycji AM RL w klubie Stade Rennais FC w lidze ligue-1.

Ile lat ma Musa Al-Tamari?

Musa Al-Tamari ma 28 lat.

Inni zawodnicy klubu Stade Rennais FC

BUDŻET PŁACOWY Stade Rennais FC →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej - zawiera link do tej strony.