SALARYSPORT
★ 0
STADE RENNAIS FC · OFENSYWNY POMOCNIK, NAPASTNIK · 25 LAT · FRANCE

Esteban Lepaul - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Esteban Lepaul zarabia 169 950 zł tygodniowo i 8 837 400 zł rocznie w klubie Stade Rennais FC. Esteban Lepaul zarobił 15 077 140 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 169 950 zł
PENSJA ROCZNA 8,8 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 15,1 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2029

Top 23,3% zawodników ligi Ligue 1.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

412 zł 2018
12 tys zł 2019
3 tys zł 2020
12 tys zł 2024
93 tys zł 2025
170 tys zł 2026
170 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 169 950 zł 8 837 400 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Ofensywny pomocnik, napastnik 25 30 czerwca 2029
2026 169 950 zł 8 837 400 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Ofensywny pomocnik, napastnik 25 30 czerwca 2029
2025 92 700 zł 4 820 400 zł Stade Rennais FC Ligue 1 Napastnik 25 30 czerwca 2027
2024 11 845 zł 615 940 zł Angers SCO Ligue 1 Napastnik 23 30 czerwca 2027
2020 3193 zł 166 036 zł Olympique Lyonnais Ligue 1 Napastnik 19 30 czerwca 2020
2019 11 845 zł 615 940 zł Olympique Lyonnais Ligue 1 Napastnik 18 30 czerwca 2020
2018 412 zł 21 424 zł Olympique Lyonnais Ligue 1 Napastnik 17 30 czerwca 2019

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

412 zł/tyg
11 845 zł/tyg
3193 zł/tyg
11 845 zł/tyg
92 700 zł/tyg
169 950 zł/tyg
26-27
2018202120252028

Ranking zarobków w klubie Stade Rennais FC

Esteban Lepaul jest 10. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Brice Samba
525 300 zł
Valentin Rongier
396 550 zł
Clément Grenier
314 150 zł
Boulaye Dia
236 900 zł
Ludovic Blas
221 450 zł
Mahdi Camara
216 300 zł
Eliezer Mayenda
216 300 zł
Esteban Lepaul
169 950 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

21 tys zł 2018
637 tys zł 2019
803 tys zł 2020
1,4 mln zł 2024
6,2 mln zł 2025
15,1 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Esteban Lepaul, Stade Rennais FC

Ile Esteban Lepaul zarabia tygodniowo?

Esteban Lepaul zarabia 169 950 zł tygodniowo w klubie Stade Rennais FC.

Jakie są roczne zarobki Esteban Lepaul?

Roczna pensja Esteban Lepaul wynosi 8 837 400 zł.

Jaki jest majątek Esteban Lepaul?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Esteban Lepaul zarobił 15 077 140 zł z pensji w 6 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Esteban Lepaul?

Obecny kontrakt Esteban Lepaul z klubem Stade Rennais FC wygasa 30 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Esteban Lepaul?

Esteban Lepaul gra jako ofensywny pomocnik lub napastnik w klubie Stade Rennais FC w lidze Ligue 1.

Ile lat ma Esteban Lepaul?

Esteban Lepaul ma 25 lat.

Inni zawodnicy klubu Stade Rennais FC

BUDŻET PŁACOWY Stade Rennais FC →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.