Damien Da Silva - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Damien Da Silva zarabia 7210 zł tygodniowo i 374 920 zł rocznie w klubie Macarthur Football Club. Damien Da Silva zarobił 24 102 000 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 63% zawodników ligi A-League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 7210 zł | 374 920 zł | Macarthur Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 37 | 30 czerwca 2026 |
| 2027 | 7210 zł | 374 920 zł | Macarthur Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 37 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 7210 zł | 374 920 zł | Macarthur Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 37 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 7210 zł | 374 920 zł | Macarthur Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 37 | 30 czerwca 2024 |
| 2025 | 7210 zł | 374 920 zł | Macarthur Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 36 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 12 360 zł | 642 720 zł | Melbourne Victory | Środkowy obrońca | 35 | 30 czerwca 2024 | |
| 2024 | 12 360 zł | 642 720 zł | Melbourne Victory Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 35 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 12 360 zł | 642 720 zł | Melbourne Victory | Środkowy obrońca | 34 | 30 czerwca 2024 | |
| 2023 | 12 360 zł | 642 720 zł | Melbourne Victory Football Club | A-League | Środkowy obrońca | 34 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 77 250 zł | 4 017 000 zł | Olympique Lyonnais | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 33 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 82 400 zł | 4 284 800 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 32 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 77 250 zł | 4 017 000 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 31 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 77 250 zł | 4 017 000 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 30 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 43 260 zł | 2 249 520 zł | Stade Malherbe Caen | Other clubs | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 29 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Stade Malherbe Caen | Other clubs | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 28 | 29 czerwca 2018 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Macarthur Football Club
Damien Da Silva jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Damien Da Silva, Macarthur Football Club
Ile Damien Da Silva zarabia tygodniowo?
Damien Da Silva zarabia 7210 zł tygodniowo w klubie Macarthur Football Club.
Jakie są roczne zarobki Damien Da Silva?
Roczna pensja Damien Da Silva wynosi 374 920 zł.
Jaki jest majątek Damien Da Silva?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Damien Da Silva zarobił 24 102 000 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Damien Da Silva?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Damien Da Silva z klubem Macarthur Football Club wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Damien Da Silva?
Damien Da Silva gra jako środkowy obrońca w klubie Macarthur Football Club w lidze A-League.
Ile lat ma Damien Da Silva?
Damien Da Silva ma 37 lat.