SALARYSPORT
★ 0
WILLEM II · ŚRODKOWY OBROŃCA · 28 LAT · NETHERLANDS

Hidde ter Avest - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Hidde ter Avest zarabia 31 930 zł tygodniowo i 1 660 360 zł rocznie w klubie Willem II. Hidde ter Avest zarobił 14 407 640 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.

PENSJA TYGODNIOWA 31 930 zł
PENSJA ROCZNA 1,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 14,4 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2027

Zarabia więcej niż 73,5% zawodników ligi Eredivisie.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

11 tys zł 2017
16 tys zł 2018
42 tys zł 2019
47 tys zł 2020
22 tys zł 2021
16 tys zł 2022
16 tys zł 2023
16 tys zł 2024
57 tys zł 2025
32 tys zł 2026
32 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 31 930 zł 1 660 360 zł Willem II Eredivisie Środkowy obrońca 28 30 czerwca 2027
2026 31 930 zł 1 660 360 zł Oxford United League One Środkowy obrońca 28 30 czerwca 2027
2025 56 650 zł 2 945 800 zł Oxford United League One Środkowy obrońca 28 30 czerwca 2025
2024 16 480 zł 856 960 zł FC Utrecht Eredivisie Środkowy obrońca 26 30 czerwca 2024
2023 16 480 zł 856 960 zł FC Utrecht Eredivisie Środkowy obrońca 25 30 czerwca 2024
2022 16 480 zł 856 960 zł FC Utrecht Eredivisie Środkowy obrońca 24 30 czerwca 2024
2021 21 630 zł 1 124 760 zł FC Utrecht Eredivisie Środkowy obrońca, prawy wahadłowy 23 30 czerwca 2024
2020 47 380 zł 2 463 760 zł Udinese Calcio Serie A Środkowy obrońca 22 30 czerwca 2022
2019 42 230 zł 2 195 960 zł Udinese Calcio Serie A Środkowy obrońca 21 30 czerwca 2022
2018 16 480 zł 856 960 zł FC Twente Eredivisie Środkowy obrońca 20 30 czerwca 2018
2017 11 330 zł 589 160 zł FC Twente Eredivisie Środkowy obrońca 19 29 czerwca 2018

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

11 330 zł/tyg
16 480 zł/tyg
42 230 zł/tyg
47 380 zł/tyg
21 630 zł/tyg
16 480 zł/tyg
22-24
56 650 zł/tyg
31 930 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Willem II

Hidde ter Avest jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Tonny Vilhena
144 200 zł
Hidde ter Avest
31 930 zł
Justin Hoogma
10 815 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

589 tys zł 2017
1,4 mln zł 2018
3,6 mln zł 2019
6,1 mln zł 2020
7,2 mln zł 2021
8,1 mln zł 2022
8,9 mln zł 2023
9,8 mln zł 2024
12,7 mln zł 2025
14,4 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Hidde ter Avest, Willem II

Ile Hidde ter Avest zarabia tygodniowo?

Hidde ter Avest zarabia 31 930 zł tygodniowo w klubie Willem II.

Jakie są roczne zarobki Hidde ter Avest?

Roczna pensja Hidde ter Avest wynosi 1 660 360 zł.

Jaki jest majątek Hidde ter Avest?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Hidde ter Avest zarobił 14 407 640 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Hidde ter Avest?

Obecny kontrakt Hidde ter Avest z klubem Willem II wygasa 30 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Hidde ter Avest?

Hidde ter Avest gra jako środkowy obrońca w klubie Willem II w lidze Eredivisie.

Ile lat ma Hidde ter Avest?

Hidde ter Avest ma 28 lat.

Inni zawodnicy klubu Willem II

BUDŻET PŁACOWY Willem II →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.