SALARYSPORT
★ 0
RSC ANDERLECHT · SKRZYDŁOWY · 23 LAT · FINLAND

Oliver Antman - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Oliver Antman zarabia 72 100 zł tygodniowo i 3 749 200 zł rocznie w klubie RSC Anderlecht. Oliver Antman zarobił 7 769 146 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 31 maja 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 72 100 zł
PENSJA ROCZNA 3,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 7,8 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU MAJ 2029

Top 11,8% zawodników ligi Belgian Pro League.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

927 zł 2019
3 tys zł 2020
3 tys zł 2021
3 tys zł 2022
3 tys zł 2023
3 tys zł 2024
62 tys zł 2025
72 tys zł 2026
72 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 72 100 zł 3 749 200 zł RSC Anderlecht Belgian Pro League Skrzydłowy 23 31 maja 2029
2026 72 100 zł 3 749 200 zł Rangers Scottish Premiership Skrzydłowy 23 31 maja 2029
2025 61 800 zł 3 213 600 zł Rangers Scottish Premiership Ofensywny pomocnik 23 31 maja 2027
2024 3348 zł 174 070 zł Football Club Nordsjælland Danish Superliga Ofensywny pomocnik 21 30 czerwca 2025
2023 2781 zł 144 612 zł FC Groningen Eredivisie Ofensywny pomocnik 20 30 czerwca 2025
2022 2730 zł 141 934 zł Football Club Nordsjælland Danish Superliga Ofensywny pomocnik 19 30 czerwca 2024
2021 2941 zł 152 914 zł Football Club Nordsjælland Danish Superliga Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik 18 30 czerwca 2024
2020 2781 zł 144 612 zł Football Club Nordsjælland Danish Superliga Ofensywny pomocnik, napastnik 17 30 czerwca 2024
2019 927 zł 48 204 zł Football Club Nordsjælland Danish Superliga Ofensywny pomocnik, napastnik 16 31 grudnia 2021

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

927 zł/tyg
2781 zł/tyg
2941 zł/tyg
2730 zł/tyg
2781 zł/tyg
3348 zł/tyg
61 800 zł/tyg
72 100 zł/tyg
26-27
2019202220252028

Ranking zarobków w klubie RSC Anderlecht

Oliver Antman jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Danylo Sikan
87 550 zł
Killian Sardella
82 400 zł
Oliver Antman
72 100 zł
Enric Llansana
61 800 zł
Majeed Ashimeru
51 500 zł
Giulian Biancone
42 230 zł
Ludwig Augustinsson
41 200 zł
Marten Winkler
35 535 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

48 tys zł 2019
193 tys zł 2020
346 tys zł 2021
488 tys zł 2022
632 tys zł 2023
806 tys zł 2024
4 mln zł 2025
7,8 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Oliver Antman, RSC Anderlecht

Ile Oliver Antman zarabia tygodniowo?

Oliver Antman zarabia 72 100 zł tygodniowo w klubie RSC Anderlecht.

Jakie są roczne zarobki Oliver Antman?

Roczna pensja Oliver Antman wynosi 3 749 200 zł.

Jaki jest majątek Oliver Antman?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Oliver Antman zarobił 7 769 146 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Oliver Antman?

Obecny kontrakt Oliver Antman z klubem RSC Anderlecht wygasa 31 maja 2029.

Na jakiej pozycji gra Oliver Antman?

Oliver Antman gra jako skrzydłowy w klubie RSC Anderlecht w lidze Belgian Pro League.

Ile lat ma Oliver Antman?

Oliver Antman ma 23 lat.

Inni zawodnicy klubu RSC Anderlecht

BUDŻET PŁACOWY RSC Anderlecht →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.