
Manchester United 2026/27 - zarobki zawodników
Premier League · najlepiej zarabiający Bruno Fernandes z pensją 1 581 000 zł tygodniowo · zobacz transfery Manchester United · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 13 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bruno Fernandes | 1 581 000 zł | 82 212 000 zł | 30 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Marcus Rashford | 1 238 450 zł | 64 399 400 zł | 27 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Benjamin Šeško | 1 212 100 zł | 63 029 200 zł | 22 | Napastnik | Słowenia | CZE 2030 | ||
| Matthijs de Ligt | 1 159 400 zł | 60 288 800 zł | 25 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2029 | ||
| Harry Maguire | 1 054 000 zł | 54 808 000 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Shaw | 1 054 000 zł | 54 808 000 zł | 30 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Matheus Cunha | 1 054 000 zł | 54 808 000 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Brazylia | CZE 2030 | ||
| Mason Mount | 1 054 000 zł | 54 808 000 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Youri Tielemans | 816 850 zł | 42 476 200 zł | 28 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Bryan Mbeumo | 790 500 zł | 41 106 000 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Kamerun | CZE 2030 | ||
| Manuel Ugarte | 790 500 zł | 41 106 000 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Urugwaj | CZE 2029 | ||
| Kobbie Mainoo | 790 500 zł | 41 106 000 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Andrey Santos | 632 400 zł | 32 884 800 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Noussair Mazraoui | 632 400 zł | 32 884 800 zł | 27 | Obrońca | Maroko | CZE 2028 | ||
| Lisandro Martínez | 632 400 zł | 32 884 800 zł | 27 | Środkowy obrońca | Argentyna | CZE 2027 | ||
| Leny Yoro | 595 510 zł | 30 966 520 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Joshua Zirkzee | 553 350 zł | 28 774 200 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Amad | 527 000 zł | 27 404 000 zł | 23 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2030 | ||
| Diogo Dalot | 458 490 zł | 23 841 480 zł | 26 | Boczny obrońca | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Senne Lammens | 305 660 zł | 15 894 320 zł | 23 | Bramkarz | Belgia | CZE 2030 | ||
| Tom Heaton | 237 150 zł | 12 331 800 zł | 39 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Patrick Dorgu | 200 260 zł | 10 413 520 zł | 20 | Lewy obrońca, skrzydłowy | Dania | CZE 2030 | ||
| Karl Darlow | 158 100 zł | 8 221 200 zł | 34 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Carlos Baleba | 147 560 zł | 7 673 120 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Kamerun | CZE 2028 | ||
| Diego León | 115 940 zł | 6 028 880 zł | 18 | Lewy obrońca | Paragwaj | CZE 2030 | ||
| Ayden Heaven | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Harry Amass | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Samuel Lusale | 18 972 zł | 986 544 zł | 17 | Skrzydłowy | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Amir Ibragimov | 18 445 zł | 959 140 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Tommy Rowe | 13 702 zł | 712 504 zł | 36 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Bendito Mantato | 13 175 zł | 685 100 zł | 17 | Lewy obrońca, prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Charlie Hardy | 12 648 zł | 657 696 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2029 | ||
| Jayden Ngwashi | 11 067 zł | 575 484 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Jack Moorhouse | 11 067 zł | 575 484 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Jayce Fitzgerald | 11 067 zł | 575 484 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Fletcher | 11 067 zł | 575 484 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Shea Lacey | 8432 zł | 438 464 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tyler Fletcher | 8432 zł | 438 464 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Ashton Missin | 7905 zł | 411 060 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Dermot Mee | 7378 zł | 383 656 zł | 22 | Bramkarz | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Finley McAllister | 6851 zł | 356 252 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Habeeb Ogunneye | 6324 zł | 328 848 zł | 19 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jaydan Kamason | 5797 zł | 301 444 zł | 18 | Boczny obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jim Thwaites | 5797 zł | 301 444 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| James Overy | 5797 zł | 301 444 zł | 17 | Boczny obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Louis Jackson | 5270 zł | 274 040 zł | 19 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Malachi Sharpe | 4743 zł | 246 636 zł | 19 | Skrzydłowy | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Reece Munro | 3689 zł | 191 828 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Solomon Honor | 3162 zł | 164 424 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Victor Musa | 2635 zł | 137 020 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Albert Mills | 2134 zł | 110 986 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will Murdock | 2108 zł | 109 616 zł | 18 | Bramkarz | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Cameron Byrne-Hughes | 2029 zł | 105 505 zł | 17 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Dante Plunkett | 1976 zł | 102 765 zł | 17 | Boczny obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Daniel Armer | 1976 zł | 102 765 zł | 17 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Fred Heath | 1871 zł | 97 284 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Godwill Kukonki | 1818 zł | 94 544 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jay McEvoy | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| James Bailey | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jacob Watson | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jariyah Shah | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Zach Watson | 1607 zł | 83 582 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Louie Bradbury | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Napastnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Nathaniel-Junior Brown | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Noah Ajayi | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Neithan Barbosa | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Rafe McCormack | 1238 zł | 64 399 zł | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Yuel Helafu | 870 zł | 45 217 zł | 16 | Boczny obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 68 zawodników, których zarobki znamy.
Manchester United na tle Premier League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Manchester United średnia Premier League · Manchester United płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Manchester United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Manchester United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Manchester United w sezonie 2026/27 wynosi 942 238 583 zł rocznie (18 119 973 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 68 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 68 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Manchester United?
Bruno Fernandes jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Manchester United — 1 581 000 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Manchester United?
Zawodnik klubu Manchester United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 730 021 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 790 500 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Manchester United?
Manchester United gra w rozgrywkach Premier League. Premier League (Anglia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
































