Zarobki zawodników — Thai League
18 klubów Thai League, które śledzimy, płaci łącznie 3 243 761 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Bissoli — 85 850 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Thai League
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 14% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Thai League
Tygodniowe zarobki 291 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 552 w kadrach
Mediana 8080 zł tygodniowo wobec średniej 10 923 zł, na 291 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Thai League
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Thai League
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 675 357 zł | 35 118 548 zł | 21 468 zł | 37 | Bissoli | 85 850 zł |
| | 384 472 zł | 19 992 526 zł | 12 696 zł | 37 | Muhsen Al-Ghassani | 39 895 zł |
| | 361 762 zł | 18 811 614 zł | 12 357 zł | 34 | Roque Mesa | 40 400 zł |
| | 357 919 zł | 18 611 775 zł | 16 766 zł | 31 | Chanathip Songkrasin | 65 650 zł |
| | 351 354 zł | 18 270 395 zł | 11 883 zł | 34 | Noboru Shimura | 24 745 zł |
| | 196 783 zł | 10 232 734 zł | 8156 zł | 30 | Wendell | 35 350 zł |
| | 183 547 zł | 9 544 460 zł | 8509 zł | 29 | Koki Tsukagawa | 25 250 zł |
| | 172 776 zł | 8 984 334 zł | 9363 zł | 28 | Jaroensak Wonggorn | 25 755 zł |
| | 165 842 zł | 8 623 784 zł | 8317 zł | 30 | Negueba | 24 745 zł |
| | 142 516 zł | 7 410 835 zł | 7787 zł | 27 | Dennis (Dennis Murillo Skrzypiec) | 32 320 zł |
| | 131 441 zł | 6 834 953 zł | 5661 zł | 29 | Cláudio | 17 170 zł |
| | 103 071 zł | 5 359 666 zł | 4772 zł | 28 | João Afonso | 20 705 zł |
| Lamphun Warrior | 11 625 zł | 604 505 zł | - | 26 | Anan Yodsangwan | 7575 zł |
| Uthai Thani FC | 2833 zł | 147 319 zł | - | 31 | Boonyakait Wongsajam | 2570 zł |
| Pattani FC | 1409 zł | 73 265 zł | - | 28 | Thirapak Prueangna | 1146 zł |
| Rasisalai United | 1055 zł | 54 883 zł | - | 33 | Somyos Pongsuwan | 1055 zł |
| Ayutthaya United | - | - | - | 30 | Caíque | - |
| Sisaket United | - | - | - | 30 | Pattarawut Saengsanoh | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Thai League
Jaki jest łączny budżet płacowy Thai League?
18 klubów Thai League, które śledzimy, płaci łącznie 3 243 761 zł tygodniowo, czyli 168 675 595 zł rocznie, na 552 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Thai League?
Bissoli z klubu Buriram United — 85 850 zł tygodniowo, czyli 4 464 200 zł rocznie.
Który klub Thai League ma największy budżet płacowy?
Buriram United — 675 357 zł tygodniowo na 37 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Thai League?
10 923 zł tygodniowo na 291 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8080 zł.











