Zarobki zawodników — Veikkausliiga
12 klubów Veikkausliiga, które śledzimy, płaci łącznie 601 386 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Otto Ruoppi — 46 350 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Veikkausliiga
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 29% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Veikkausliiga
Tygodniowe zarobki 143 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 322 w kadrach
Mediana 2415 zł tygodniowo wobec średniej 3296 zł, na 143 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Veikkausliiga
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Veikkausliiga
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Helsingin Jalkapalloklubi | 187 841 zł | 9 767 737 zł9,8 mln zł | 11 114 zł | 41 | Alexander Ring | 23 175 zł |
| Kuopion Palloseura | 90 985 zł | 4 731 223 zł4,7 mln zł | 3008 zł | 27 | Otto Ruoppi | 46 350 zł |
| FC Inter Turku | 46 268 zł | 2 405 915 zł2,4 mln zł | 2529 zł | 35 | Alie Conteh | 4238 zł |
| IF Gnistan | 43 806 zł | 2 277 907 zł2,3 mln zł | 2446 zł | 25 | Evgeny Bashkirov | 3512 zł |
| Ilves | 39 300 zł | 2 043 582 zł2 mln zł | 2359 zł | 28 | Anton Popovitch | 3420 zł |
| Seinäjoen Jalkapallokerho | 39 089 zł | 2 032 602 zł2 mln zł | 2616 zł | 23 | Kasper Paananen | 3399 zł |
| IFK Mariehamn | 31 235 zł | 1 624 207 zł1,6 mln zł | 2065 zł | 24 | Anttoni Huttunen | 2848 zł |
| FF Jaro | 31 008 zł | 1 612 424 zł1,6 mln zł | 2261 zł | 28 | Adam Vidjeskog | 3167 zł |
| Vaasan Palloseura | 30 277 zł | 1 574 396 zł1,6 mln zł | 1792 zł | 28 | Jayden Turfkruier | 2884 zł |
| AC Oulu | 30 117 zł | 1 566 094 zł1,6 mln zł | 2122 zł | 25 | Matias Ojala | 2879 zł |
| Valkeakosken Haka | 19 086 zł | 992 467 zł992 tys zł | 2148 zł | 21 | Anton Lepola | 3095 zł |
| Kotkan Työväen Palloilijat | 12 375 zł | 643 523 zł644 tys zł | 1859 zł | 17 | Atomu Tanaka | 3167 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Veikkausliiga
Jaki jest łączny budżet płacowy Veikkausliiga?
12 klubów Veikkausliiga, które śledzimy, płaci łącznie 601 386 zł tygodniowo, czyli 31 272 077 zł rocznie, na 322 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Veikkausliiga?
Otto Ruoppi z klubu Kuopion Palloseura — 46 350 zł tygodniowo, czyli 2 410 200 zł rocznie.
Który klub Veikkausliiga ma największy budżet płacowy?
Helsingin Jalkapalloklubi — 187 841 zł tygodniowo na 41 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Veikkausliiga?
3296 zł tygodniowo na 144 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 2415 zł.