De best betaalde speler bij elke club in Categoría Primera A
Eén rij per club, gerangschikt op wat de best betaalde speler van die club verdient. Luis Muriel van Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. staat bovenaan met €24.570 per week. Aan de andere kant betaalt Unión Magdalena S.A. zijn eigen grootverdiener, Hugo Palacios, €4.914 — een verschil van 5.0×.
De best betaalde bij elke club
Weeksalaris van de grootverdiener, bij de 12 best betalende clubs
Clubs die het meest op één speler leunen
Aandeel van de grootverdiener in de weekloonlast van zijn eigen club, onder clubs waarvan wij minstens 8 salarissen kennen
De grootverdiener van elke club
18 van de 20 clubs die wij volgen staan hier, één rij per club. Van de andere 2 kennen wij van geen enkele speler het salaris, dus die staan onder de tabel in plaats van gerangschikt te worden op een cijfer dat wij niet hebben. Tik op een kolomkop om te sorteren
| # | CLUB | GROOTVERDIENER | PER WEEK | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LOONLAST CLUB/WEEK | BEKENDE SALARISSEN | AANDEEL IN LOONLAST |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. | Luis Muriel | €24.570 | €1.277.640 | 34 | AM LC, F C | €177k | 36/43 | 14% |
| 02 | Club Profesional Deportivo Cali S.A. | Emanuel Reynoso | €22.230 | €1.155.960 | 29 | AM LC | €140k | 36/63 | 16% |
| 03 | Once Caldas S.A. | Dayro Moreno | €21.060 | €1.095.120 | 39 | ST | €137k | 32/44 | 15% |
| 04 | Atlético Nacional S.A. | Cristian Arango | €16.380 | €851.760 | 30 | AM/F C | €140k | 31/60 | 12% |
| 05 | Independiente Santa Fe S.A. | Nahuel Bustos | €15.210 | €790.920 | 27 | AM RLC, F C | €147k | 30/42 | 10% |
| 06 | Azul y Blanco Millonarios Fútbol Club S. A. | Radamel Falcao | €14.040 | €730.080 | 39 | ST | €144k | 32/50 | 10% |
| 07 | Club Deportes Tolima S.A. | Élan Ricardo | €12.870 | €669.240 | 21 | DM | €108k | 28/48 | 12% |
| 08 | América de Cali S.A. | Jean | €10.647 | €553.644 | 29 | GK | €142k | 36/61 | 8% |
| 09 | El Equipo del Pueblo S.A. | Frank Fabra | €9.711 | €504.972 | 34 | D/WB L | €123k | 36/62 | 8% |
| 10 | Club Atlético Bucaramanga S.A. | Fabián Sambueza | €7.371 | €383.292 | 36 | AM RLC | €99k | 22/33 | 7% |
| 11 | Club Llaneros S.A. | Francisco Meza | €7.371 | €383.292 | 33 | D C | €73k | 23/50 | 10% |
| 12 | Club Profesional Deportivo Pasto S.A. | Diego Chávez | €6.318 | €328.536 | 27 | DM | €77k | 27/39 | 8% |
| 13 | Fortaleza Fútbol Club S.A. | David Ramírez Pisciotti | €6.318 | €328.536 | 23 | D C | €73k | 29/44 | 9% |
| 14 | Talento Dorado S.A. | Frank Lozano | €6.201 | €322.452 | 31 | DM | €67k | 21/36 | 9% |
| 15 | Sociedad Deportivo Pereira F.C. S.A. | Fabio Delgado | €6.201 | €322.452 | 26 | D/WB/AM L | €61k | 24/52 | 10% |
| 16 | Deportivo Boyacá Chicó Fútbol Club S.A. | Darío Denis | €5.148 | €267.696 | 33 | GK | €31k | 17/41 | 16% |
| 17 | Envigado Fútbol Club S.A. | Geindry Cuervo | €4.914 | €255.528 | 23 | D/WB/M R | €61k | 30/61 | 8% |
| 18 | Unión Magdalena S.A. | Hugo Palacios | €4.914 | €255.528 | 28 | AM RL | €26k | 14/38 | 19% |
Clubs zonder enig bekend salaris
2 clubs hier hebben geen speler van wie wij het salaris kennen, dus er is geen grootverdiener te rangschikken. Selecties, en elk salaris dat wij nog toevoegen, staan op de clubpagina’s.
Veelgestelde vragen
Grootverdieners per club in Categoría Primera A
Welke club in Categoría Primera A betaalt het hoogste individuele salaris?
Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A.. Luis Muriel verdient daar €24.570 per week, €1.277.640 per jaar, en geen andere club in deze lijst betaalt één speler meer.
Welke club in Categoría Primera A heeft de laagst betaalde grootverdiener?
Unión Magdalena S.A., waar de best betaalde speler van wie wij het salaris kennen Hugo Palacios is, met €4.914 per week. Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. betaalt zijn eigen grootverdiener 5.0 keer zoveel.
Welke club in Categoría Primera A leunt het meest op één speler?
Unión Magdalena S.A.. Hugo Palacios neemt 19% van de €26.146 per week die de club betaalt aan de 14 selectieleden van wie wij het salaris kennen.
Hoeveel clubs uit Categoría Primera A staan er in deze lijst?
18 van de 20 clubs die wij volgen staan hier, één rij per club. Van de andere 2 kennen wij van geen enkele speler het salaris, dus die staan onder de tabel in plaats van gerangschikt te worden op een cijfer dat wij niet hebben.