Cristiano Ronaldo 15 150 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Karim Benzema 4 186 450 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Sadio Mané 3 156 250 zł/tyg. Al-Nassr Football Club João Félix 2 929 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé 2 509 850 zł/tyg. Real Madrid Kalidou Koulibaly 2 509 850 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Otávio 2 383 600 zł/tyg. Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland 2 272 500 zł/tyg. Manchester City Victor Osimhen 2 201 800 zł/tyg. Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski 2 181 600 zł/tyg. Chicago Fire FC Jamal Musiala 2 090 700 zł/tyg. FC Bayern München Rúben Neves 2 090 700 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman 2 090 700 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Mohamed Salah 2 020 000 zł/tyg. Trabzonspor A.Ş. Harry Kane 1 924 050 zł/tyg. FC Bayern München Dušan Vlahovic 1 863 450 zł/tyg. Beşiktaş A.Ş.
SALARYSPORT
0
CATEGORÍA PRIMERA A · KLUB PO KLUBIE

Najlepiej zarabiający w każdym klubie Categoría Primera A

Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Luis Muriel z klubu Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. — 106 050 zł tygodniowo. Na drugim końcu Unión Magdalena S.A. płaci swojemu liderowi, Hugo Palacios, 21 210 zł — różnica 5.0×.

BIGGEST SINGLE WAGE 106 tys zł Luis Muriel · Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A.
LOWEST TOP EARNER 21 tys zł Hugo Palacios · Unión Magdalena S.A.
TOP TO BOTTOM 5.0× Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. over Unión Magdalena S.A.
BIGGEST SINGLE SHARE 19% Unión Magdalena S.A.'s bill taken by Hugo Palacios

Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku

Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków

Unión Magdalena S.A. Hugo Palacios 19%
Deportivo Boyacá Chicó Fútbol Club S.A. Darío Denis 16%
Club Profesional Deportivo Cali S.A. Emanuel Reynoso 16%
Once Caldas S.A. Dayro Moreno 15%
Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. Luis Muriel 14%
Club Deportes Tolima S.A. Élan Ricardo 12%
Atlético Nacional S.A. Cristian Arango 12%
Independiente Santa Fe S.A. Nahuel Bustos 10%
Sociedad Deportivo Pereira F.C. S.A. Fabio Delgado 10%
Club Llaneros S.A. Francisco Meza 10%
Azul y Blanco Millonarios Fútbol Club S. A. Radamel Falcao 10%
Talento Dorado S.A. Frank Lozano 9%

Najlepiej zarabiający każdego klubu

Uszeregowano 18 z 20 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W pozostałych 2 nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajdują się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować

# KLUB NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY TYGODNIOWO ROCZNIE WIEK POZYCJA BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ ZNANE ZAROBKI UDZIAŁ W BUDŻECIE
01 Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. Luis Muriel
106 050 zł
5 514 600 zł 34 AM LC, F C 763 tys zł 36/43
02 Club Profesional Deportivo Cali S.A. Emanuel Reynoso
95 950 zł
4 989 400 zł 29 AM LC 605 tys zł 36/63
03 Once Caldas S.A. Dayro Moreno
90 900 zł
4 726 800 zł 39 ST 593 tys zł 32/44
04 Atlético Nacional S.A. Cristian Arango
70 700 zł
3 676 400 zł 30 AM/F C 603 tys zł 31/60
05 Independiente Santa Fe S.A. Nahuel Bustos
65 650 zł
3 413 800 zł 27 AM RLC, F C 634 tys zł 30/42
06 Azul y Blanco Millonarios Fútbol Club S. A. Radamel Falcao
60 600 zł
3 151 200 zł 39 ST 623 tys zł 32/50
07 Club Deportes Tolima S.A. Élan Ricardo
55 550 zł
2 888 600 zł 21 DM 467 tys zł 28/48
08 América de Cali S.A. Jean
45 955 zł
2 389 660 zł 29 GK 612 tys zł 36/61
09 El Equipo del Pueblo S.A. Frank Fabra
41 915 zł
2 179 580 zł 34 D/WB L 532 tys zł 36/62
10 Club Atlético Bucaramanga S.A. Fabián Sambueza
31 815 zł
1 654 380 zł 36 AM RLC 429 tys zł 22/33
11 Club Llaneros S.A. Francisco Meza
31 815 zł
1 654 380 zł 33 D C 315 tys zł 23/50
12 Club Profesional Deportivo Pasto S.A. Diego Chávez
27 270 zł
1 418 040 zł 27 DM 334 tys zł 27/39
13 Fortaleza Fútbol Club S.A. David Ramírez Pisciotti
27 270 zł
1 418 040 zł 23 D C 314 tys zł 29/44
14 Talento Dorado S.A. Frank Lozano
26 765 zł
1 391 780 zł 31 DM 291 tys zł 21/36
15 Sociedad Deportivo Pereira F.C. S.A. Fabio Delgado
26 765 zł
1 391 780 zł 26 D/WB/AM L 263 tys zł 24/52
16 Deportivo Boyacá Chicó Fútbol Club S.A. Darío Denis
22 220 zł
1 155 440 zł 33 GK 135 tys zł 17/41
17 Envigado Fútbol Club S.A. Geindry Cuervo
21 210 zł
1 102 920 zł 23 D/WB/M R 264 tys zł 30/61
18 Unión Magdalena S.A. Hugo Palacios
21 210 zł
1 102 920 zł 28 AM RL 113 tys zł 14/38
Tygodniowy budżet klubu to zarobki, które znamy w jego kadrze, więc ZNANE ZAROBKI to podstawa, na której liczone są ta kwota i udział obok niej.

Kluby bez żadnych zapisanych zarobków

2 klubów nie ma tu zawodnika, którego zarobki znamy, więc nie mają lidera zarobków do uszeregowania. Kadry, i każde zarobki, które dodamy, są widoczne na stronach klubów.

Alianza Fútbol Club S.A.
IDBDC Albinegro S.A.

Najczęstsze pytania

Najlepiej zarabiający w klubach Categoría Primera A

Który klub Categoría Primera A płaci najwyższą pojedynczą pensję?

Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A.. Luis Muriel zarabia tam 106 050 zł tygodniowo, 5 514 600 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.

Który klub Categoría Primera A ma najniżej opłacanego lidera zarobków?

Unión Magdalena S.A., gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Hugo Palacios — 21 210 zł tygodniowo. Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. płaci swojemu liderowi 5.0 razy tyle.

Który klub Categoría Primera A jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?

Unión Magdalena S.A.. Hugo Palacios bierze 19% z 112 852 zł tygodniowo, które klub płaci 14 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.

Ile klubów Categoría Primera A znajduje się na tej liście?

Uszeregowano 18 z 20 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W pozostałych 2 nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajdują się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy.