Najlepiej zarabiający w każdym klubie Bundesliga
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Jamal Musiala z klubu FC Bayern München — 2 132 100 zł tygodniowo. Na drugim końcu SC Paderborn 07 płaci swojemu liderowi, Rayan Philippe, 92 700 zł — różnica 23×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 18 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Jamal Musiala | 2 132 100 zł | 110 869 200 zł | 22 | AM RLC | 20,2 mln zł | 29/31 | 11% |
| 02 | | Moussa Diaby | 1 308 100 zł | 68 021 200 zł | 26 | AM RL | 10,3 mln zł | 31/31 | 13% |
| 03 | | Serhou Guirassy | 896 100 zł | 46 597 200 zł | 29 | ST | 8,8 mln zł | 30/32 | 10% |
| 04 | | Christopher Nkunku | 793 100 zł | 41 241 200 zł | 27 | AM RLC, F C | 8,7 mln zł | 34/37 | 9% |
| 05 | | Niclas Füllkrug | 643 750 zł | 33 475 000 zł | 32 | ST | 3,7 mln zł | 39/39 | 17% |
| 06 | | Angelo Stiller | 442 900 zł | 23 030 800 zł | 24 | DM | 5,3 mln zł | 31/32 | 8% |
| 07 | | Andrej Kramaric | 442 900 zł | 23 030 800 zł | 34 | AM RLC, F C | 3,8 mln zł | 29/29 | 12% |
| 08 | | Fábio Vieira | 422 300 zł | 21 959 600 zł | 25 | DM, AM RC | 3,5 mln zł | 33/34 | 12% |
| 09 | | Robin Koch | 417 150 zł | 21 691 800 zł | 28 | D C, DM | 3,4 mln zł | 32/34 | 12% |
| 10 | | Florian Neuhaus | 350 200 zł | 18 210 400 zł | 28 | DM, AM C | 3,7 mln zł | 35/38 | 9% |
| 11 | | Ellyes Skhiri | 309 000 zł | 16 068 000 zł | 30 | DM | 2,8 mln zł | 29/30 | 11% |
| 12 | | Emmanuel Latte Lath | 303 850 zł | 15 800 200 zł | 26 | AM RL, ST | 3,1 mln zł | 31/31 | 10% |
| 13 | | Robin Gosens | 303 850 zł | 15 800 200 zł | 31 | D/WB/M L | 1,7 mln zł | 33/34 | 17% |
| 14 | | Matthias Ginter | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 31 | D C | 3,2 mln zł | 33/33 | 8% |
| 15 | | Nadiem Amiri | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 28 | DM, AM C | 2,9 mln zł | 28/29 | 9% |
| 16 | | Chrislain Matsima | 221 450 zł | 11 515 400 zł | 23 | D RC | 2,6 mln zł | 31/32 | 9% |
| 17 | | Cole Campbell | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 19 | AM RLC | 974 tys zł | 27/27 | 10% |
| 18 | | Rayan Philippe | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 24 | AM RL, ST | 802 tys zł | 31/34 | 12% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Bundesliga
Który klub Bundesliga płaci najwyższą pojedynczą pensję?
FC Bayern München. Jamal Musiala zarabia tam 2 132 100 zł tygodniowo, 110 869 200 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Bundesliga ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
SC Paderborn 07, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Rayan Philippe — 92 700 zł tygodniowo. FC Bayern München płaci swojemu liderowi 23 razy tyle.
Który klub Bundesliga jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
FC Schalke 04. Robin Gosens bierze 17% z 1 737 543 zł tygodniowo, które klub płaci 33 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Bundesliga znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 18 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.

















