SALARYSPORT
★ 0
PIŁKA NOŻNA · 6 CLUBS · 125 PLAYERS

Zarobki zawodników — Canadian Premier League

6 klubów Canadian Premier League, które śledzimy, płaci łącznie 235 597 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Curtis Ofori — 7210 zł tygodniowo.

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY236 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY12,3 mln zł
ŚREDNIA TYGODNIOWA 2 tys zł
ŚLEDZONE KLUBY6

Budżet płacowy według klubu

Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników

Pierwszy klub wydaje 1.6× tyle co ostatni

Najlepiej zarabiający — Canadian Premier League

Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 17% budżetu ligi

FULL TOP 100 →
01 Curtis Ofori Cavalry Football Club
7210 zł
02 Ballou Tabla Atlético Ottawa
4321 zł
03 Manuel Aparicio Atlético Ottawa
4172 zł
04 Kyle Bekker Forge Football Club
3857 zł
05 Alejandro Díaz Pacific Football Club
3821 zł
06 Daan Klomp Cavalry Football Club
3667 zł
07 Erling Myklebust Atlético Ottawa
3615 zł
08 Morey Doner Vancouver Football Club
3548 zł
09 Goteh Ntignee Cavalry Football Club
3512 zł
10 Callum Irving Vancouver Football Club
3445 zł
11 Juan David Castro Atlético Ottawa
3358 zł
12 Lukas Browning Lagerfeldt Pacific Football Club
3255 zł
13 Bradley Kamdem Fewo Cavalry Football Club
3219 zł
14 Marko Jevremović Forge Football Club
3203 zł
15 Marco Bustos Pacific Football Club
3203 zł
16 Nana Ampomah Forge Football Club
3152 zł
17 Nicolás Mezquida Vancouver Football Club
3152 zł
18 Jason Bahamboula Halifax Wanderers Football Club
3085 zł
19 Juan David Quintana Pacific Football Club
3085 zł
20 Kadin Chung Pacific Football Club
3033 zł

Ile naprawdę zarabia zawodnik Canadian Premier League

Tygodniowe zarobki 69 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 125 w kadrach

Poniżej 5 tys zł
100% 69 zawodników MEDIANA ŚREDNIA
5 tys zł-10 tys zł
none
10 tys zł-26 tys zł
none

Mediana 2292 zł tygodniowo wobec średniej 2364 zł, na 69 zawodnikach, których to obejmuje.

Ile zarabia każda pozycja

Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Goalkeepers
1911 zł · 8%
Defenders
2281 zł · 24%
Midfielders
2359 zł · 26%
Attackers
2529 zł · 42%

Lata najwyższych zarobków

Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego

1 tys zł 16-19
2 tys zł 20-22
2 tys zł 23-25
2 tys zł 26-28
3 tys zł 29-31
3 tys zł 32-34
0 zł 35+

Skąd pochodzą zawodnicy Canadian Premier League

Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze

Wszystkie kluby Canadian Premier League

Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.

Wszystkie kluby Canadian Premier League wraz z tygodniowym i rocznym budżetem płacowym, liczebnością kadry, średnimi zarobkami starszych zawodników i najlepiej zarabiającym.
KLUB BUDŻET/TYDZIEŃ BUDŻET/ROK ŚREDNIA 22+ KADRA NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY Z PENSJĄ
Cavalry Football Club 45 047 zł 2 342 447 zł2,3 mln zł 2601 zł 22 Curtis Ofori 7210 zł
Atlético Ottawa 43 914 zł 2 283 531 zł2,3 mln zł 2745 zł 23 Ballou Tabla 4321 zł
Forge Football Club 43 605 zł 2 267 463 zł2,3 mln zł 2796 zł 20 Kyle Bekker 3857 zł
Pacific Football Club 39 624 zł 2 060 453 zł2,1 mln zł 2112 zł 21 Alejandro Díaz 3821 zł
Vancouver Football Club 35 648 zł 1 853 712 zł1,9 mln zł 2091 zł 21 Morey Doner 3548 zł
Halifax Wanderers Football Club 27 759 zł 1 443 442 zł1,4 mln zł 2091 zł 18 Jason Bahamboula 3085 zł

Najczęstsze pytania

Zarobki — Canadian Premier League

Jaki jest łączny budżet płacowy Canadian Premier League?

6 klubów Canadian Premier League, które śledzimy, płaci łącznie 235 597 zł tygodniowo, czyli 12 251 047 zł rocznie, na 125 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w Canadian Premier League?

Curtis Ofori z klubu Cavalry Football Club — 7210 zł tygodniowo, czyli 374 920 zł rocznie.

Który klub Canadian Premier League ma największy budżet płacowy?

Cavalry Football Club — 45 047 zł tygodniowo na 22 zawodników.

Ile wynoszą średnie zarobki w Canadian Premier League?

2364 zł tygodniowo na 69 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 2292 zł.

Porównaj inne ligi