Zarobki zawodników — Categoría Primera A
20 klubów Categoría Primera A, które śledzimy, płaci łącznie 7 891 352 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Luis Muriel — 106 050 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Categoría Primera A
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 9% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Categoría Primera A
Tygodniowe zarobki 323 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 956 w kadrach
Mediana 20 705 zł tygodniowo wobec średniej 21 160 zł, na 323 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Categoría Primera A
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Categoría Primera A
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. | 763 328 zł | 39 693 040 zł | 28 179 zł | 43 | Luis Muriel | 106 050 zł |
| Independiente Santa Fe S.A. | 633 694 zł | 32 952 098 zł | 26 876 zł | 42 | Nahuel Bustos | 65 650 zł |
| Azul y Blanco Millonarios Fútbol Club S. A. | 622 857 zł | 32 388 559 zł | 22 962 zł | 50 | Radamel Falcao | 60 600 zł |
| América de Cali S.A. | 611 868 zł | 31 817 141 zł | 23 498 zł | 61 | Jean | 45 955 zł |
| Club Profesional Deportivo Cali S.A. | 605 434 zł | 31 482 589 zł | 26 664 zł | 63 | Emanuel Reynoso | 95 950 zł |
| Atlético Nacional S.A. | 602 935 zł | 31 352 602 zł | 27 987 zł | 60 | Cristian Arango | 70 700 zł |
| Once Caldas S.A. | 593 203 zł | 30 846 572 zł | 24 588 zł | 44 | Dayro Moreno | 90 900 zł |
| El Equipo del Pueblo S.A. | 532 240 zł | 27 676 464 zł | 25 290 zł | 62 | Frank Fabra | 41 915 zł |
| Club Deportes Tolima S.A. | 467 039 zł | 24 286 036 zł | 21 483 zł | 48 | Élan Ricardo | 55 550 zł |
| Club Atlético Bucaramanga S.A. | 428 730 zł | 22 293 952 zł | 19 645 zł | 33 | Fabián Sambueza | 31 815 zł |
| Club Profesional Deportivo Pasto S.A. | 334 396 zł | 17 388 584 zł | 15 610 zł | 39 | Diego Chávez | 27 270 zł |
| Club Llaneros S.A. | 315 367 zł | 16 399 107 zł | 15 004 zł | 50 | Francisco Meza | 31 815 zł |
| Fortaleza Fútbol Club S.A. | 314 423 zł | 16 350 001 zł | 16 448 zł | 44 | David Ramírez Pisciotti | 27 270 zł |
| Talento Dorado S.A. | 290 708 zł | 15 116 832 zł | 18 008 zł | 36 | Frank Lozano | 26 765 zł |
| Envigado Fútbol Club S.A. | 264 388 zł | 13 748 160 zł | 10 822 zł | 61 | Geindry Cuervo | 21 210 zł |
| Sociedad Deportivo Pereira F.C. S.A. | 262 933 zł | 13 672 532 zł | 15 857 zł | 52 | Fabio Delgado | 26 765 zł |
| Deportivo Boyacá Chicó Fútbol Club S.A. | 134 956 zł | 7 017 722 zł | 8565 zł | 41 | Darío Denis | 22 220 zł |
| Unión Magdalena S.A. | 112 852 zł | 5 868 322 zł | 10 418 zł | 38 | Hugo Palacios | 21 210 zł |
| Alianza Fútbol Club S.A. | - | - | - | 45 | Juan Camilo Chaverra | - |
| IDBDC Albinegro S.A. | - | - | - | 44 | Mateo Rodas | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Categoría Primera A
Jaki jest łączny budżet płacowy Categoría Primera A?
20 klubów Categoría Primera A, które śledzimy, płaci łącznie 7 891 352 zł tygodniowo, czyli 410 350 314 zł rocznie, na 956 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Categoría Primera A?
Luis Muriel z klubu Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. — 106 050 zł tygodniowo, czyli 5 514 600 zł rocznie.
Który klub Categoría Primera A ma największy budżet płacowy?
Club Deportivo Popular Junior F.C. S.A. — 763 328 zł tygodniowo na 43 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Categoría Primera A?
21 160 zł tygodniowo na 324 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 20 705 zł.