SALARYSPORT
★ 0
PIŁKA NOŻNA · 10 CLUBS · 289 PLAYERS

Zarobki zawodników — Meistriliiga

10 klubów Meistriliiga, które śledzimy, płaci łącznie 133 828 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Rauno Sappinen — 8755 zł tygodniowo.

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY134 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY7 mln zł
ŚREDNIA TYGODNIOWA 958 zł
ŚLEDZONE KLUBY10

Budżet płacowy według klubu

Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników

Pierwszy klub wydaje 5.2× tyle co ostatni
FC Flora Tallinn
23 tys zł
Paide Linnameeskond
23 tys zł
FCI Levadia Tallinn
19 tys zł
Nõmme Kalju FC
14 tys zł
JK Narva Trans
14 tys zł
Harju JK Laagri
11 tys zł
JK Tammeka Tartu
10 tys zł
Pärnu JK Vaprus
9 tys zł
FC Kuressaare
7 tys zł
JK Tallinna Kalev
4 tys zł

Najlepiej zarabiający — Meistriliiga

Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 22% budżetu ligi

FULL TOP 100 →
01 Rauno Sappinen FC Flora Tallinn
8755 zł
02 Robert Kirss FCI Levadia Tallinn
4058 zł
03 Modou Tambedou Nõmme Kalju FC
2493 zł
04 Bubacarr Trawally Paide Linnameeskond
2318 zł
05 Daniel Cabral Paide Linnameeskond
2287 zł
06 Marko Meerits Paide Linnameeskond
2199 zł
07 Henri Anier Paide Linnameeskond
2009 zł
08 Ilja Antonov FC Flora Tallinn
1787 zł
09 João Pedro FCI Levadia Tallinn
1736 zł
10 Muhammed Hydara JK Tammeka Tartu
1648 zł
11 Nikita Baranov Paide Linnameeskond
1638 zł
12 Karl Andre Vallner FCI Levadia Tallinn
1576 zł
13 Mark Oliver Roosnupp FCI Levadia Tallinn
1530 zł
14 Michael Lilander Paide Linnameeskond
1514 zł
15 Ats Purje JK Tallinna Kalev
1483 zł
16 Mark Anders Lepik Pärnu JK Vaprus
1468 zł
17 Sergei Zenjov FC Flora Tallinn
1442 zł
18 German Slein JK Narva Trans
1432 zł
19 Danil Kuraksin FC Flora Tallinn
1406 zł
20 Kauã Davi FCI Levadia Tallinn
1406 zł

Ile naprawdę zarabia zawodnik Meistriliiga

Tygodniowe zarobki 97 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 289 w kadrach

Poniżej 5 tys zł
99% 96 zawodników MEDIANA ŚREDNIA
5 tys zł-10 tys zł
1% 1 zawodnik
10 tys zł-26 tys zł
none

Mediana 680 zł tygodniowo wobec średniej 958 zł, na 97 zawodnikach, których to obejmuje.

Ile zarabia każda pozycja

Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Goalkeepers
824 zł · 12%
Defenders
783 zł · 25%
Midfielders
829 zł · 17%
Attackers
1246 zł · 46%

Lata najwyższych zarobków

Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego

139 zł 16-19
448 zł 20-22
567 zł 23-25
757 zł 26-28
1 tys zł 29-31
1 tys zł 32-34
1 tys zł 35+

Skąd pochodzą zawodnicy Meistriliiga

Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze

Wszystkie kluby Meistriliiga

Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.

Wszystkie kluby Meistriliiga wraz z tygodniowym i rocznym budżetem płacowym, liczebnością kadry, średnimi zarobkami starszych zawodników i najlepiej zarabiającym.
KLUB BUDŻET/TYDZIEŃ BUDŻET/ROK ŚREDNIA 22+ KADRA NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY Z PENSJĄ
FC Flora Tallinn 23 067 zł 1 199 476 zł1,2 mln zł 1792 zł 26 Rauno Sappinen 8755 zł
Paide Linnameeskond 22 763 zł 1 183 676 zł1,2 mln zł 1303 zł 25 Bubacarr Trawally 2318 zł
FCI Levadia Tallinn 19 493 zł 1 013 623 zł1 mln zł 1385 zł 23 Robert Kirss 4058 zł
Nõmme Kalju FC 14 034 zł 729 755 zł730 tys zł 917 zł 26 Modou Tambedou 2493 zł
JK Narva Trans 13 508 zł 702 439 zł702 tys zł 664 zł 25 German Slein 1432 zł
Harju JK Laagri 10 717 zł 557 292 zł557 tys zł 371 zł 76 Usalifa Indi 664 zł
JK Tammeka Tartu 9888 zł 514 176 zł514 tys zł 670 zł 25 Muhammed Hydara 1648 zł
Pärnu JK Vaprus 8642 zł 449 368 zł449 tys zł 572 zł 19 Mark Anders Lepik 1468 zł
FC Kuressaare 7318 zł 380 544 zł381 tys zł 577 zł 23 Magnus Karofeld 1112 zł
JK Tallinna Kalev 4398 zł 228 701 zł229 tys zł - 21 Ats Purje 1483 zł

Najczęstsze pytania

Zarobki — Meistriliiga

Jaki jest łączny budżet płacowy Meistriliiga?

10 klubów Meistriliiga, które śledzimy, płaci łącznie 133 828 zł tygodniowo, czyli 6 959 051 zł rocznie, na 289 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w Meistriliiga?

Rauno Sappinen z klubu FC Flora Tallinn — 8755 zł tygodniowo, czyli 455 260 zł rocznie.

Który klub Meistriliiga ma największy budżet płacowy?

FC Flora Tallinn — 23 067 zł tygodniowo na 26 zawodników.

Ile wynoszą średnie zarobki w Meistriliiga?

958 zł tygodniowo na 97 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 680 zł.

Porównaj inne ligi