Gonçalo Paciência - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Gonçalo Paciência zarabia 11 330 zł tygodniowo i 589 160 zł rocznie w klubie Santa Clara. Gonçalo Paciência zarobił 30 797 000 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 54,4% zawodników ligi Primeira Liga.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 11 330 zł | 589 160 zł | Santa Clara | Primeira Liga | Napastnik | 30 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 11 330 zł | 589 160 zł | Santa Clara | Primeira Liga | Napastnik | 30 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 6180 zł | 321 360 zł | Santa Clara | Primeira Liga | Napastnik | 30 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | VfL Bochum 1848 | 2. Bundesliga | Napastnik | 28 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 31 930 zł | 1 660 360 zł | Celta Vigo | La Liga | Napastnik | 27 | 30 czerwca 2025 |
| 2022 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | Eintracht Frankfurt | Bundesliga | Napastnik | 26 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 113 300 zł | 5 891 600 zł | FC Schalke 04 | Bundesliga | Napastnik | 25 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | Eintracht Frankfurt | Bundesliga | Napastnik | 24 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Eintracht Frankfurt | Bundesliga | Napastnik | 23 | 30 czerwca 2022 |
| 2018 | 21 630 zł | 1 124 760 zł | Futebol Clube do Porto | Primeira Liga | Napastnik | 22 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 11 330 zł | 589 160 zł | Rio Ave | Primeira Liga | Napastnik | 21 | 30 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Gonçalo Paciência, Santa Clara
Ile Gonçalo Paciência zarabia tygodniowo?
Gonçalo Paciência zarabia 11 330 zł tygodniowo w klubie Santa Clara.
Jakie są roczne zarobki Gonçalo Paciência?
Roczna pensja Gonçalo Paciência wynosi 589 160 zł.
Jaki jest majątek Gonçalo Paciência?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Gonçalo Paciência zarobił 30 797 000 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Gonçalo Paciência?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Gonçalo Paciência z klubem Santa Clara wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Gonçalo Paciência?
Gonçalo Paciência gra jako napastnik w klubie Santa Clara w lidze Primeira Liga.
Ile lat ma Gonçalo Paciência?
Gonçalo Paciência ma 30 lat.