SALARYSPORT
★ 0
MILLWALL · NAPASTNIK · 27 LAT · ICELAND

Jón Daði Böðvarsson - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Jón Daði Böðvarsson zarabia 41 715 zł tygodniowo i 2 169 180 zł rocznie w klubie Millwall. Jón Daði Böðvarsson zarobił 12 929 384 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2022.

PENSJA TYGODNIOWA 41 715 zł
PENSJA ROCZNA 2,2 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 12,9 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2022

Zarabia więcej niż 29,7% zawodników ligi Championship.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

6 tys zł 2014
5 tys zł 2015
16 tys zł 2016
57 tys zł 2017
62 tys zł 2018
62 tys zł 2019
42 tys zł 2020

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2020 41 715 zł 2 169 180 zł Millwall Championship Napastnik 27 30 czerwca 2022
2019 61 800 zł 3 213 600 zł Reading League One Napastnik 26 30 czerwca 2020
2018 61 800 zł 3 213 600 zł Reading League One Napastnik 25 30 czerwca 2020
2017 56 650 zł 2 945 800 zł Wolverhampton Wanderers Championship Napastnik 24 29 czerwca 2019
2016 15 965 zł 830 180 zł 1. FC Kaiserslautern 2. Bundesliga Ofensywny pomocnik, napastnik 22 29 czerwca 2018
2015 5047 zł 262 444 zł Viking FK Eliteserien Ofensywny pomocnik, napastnik 21 31 grudnia 2014
2014 5665 zł 294 580 zł Viking FK Eliteserien Ofensywny pomocnik, napastnik 21 31 grudnia 2014

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

5665 zł/tyg
5047 zł/tyg
15 965 zł/tyg
56 650 zł/tyg
61 800 zł/tyg
18-19
41 715 zł/tyg
2014201620192021

Ranking zarobków w klubie Millwall

Jón Daði Böðvarsson jest 15. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Romain Esse
195 700 zł
Alfie Doughty
144 200 zł
Lyndon Dykes
103 000 zł
Jake Cooper
92 700 zł
Josh Coburn
87 550 zł
Casper De Norre
87 550 zł
Camiel Neghli
82 400 zł
Jón Daði Böðvarsson
41 715 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

295 tys zł 2014
557 tys zł 2015
1,4 mln zł 2016
4,3 mln zł 2017
7,5 mln zł 2018
10,8 mln zł 2019
12,9 mln zł 2020

Najczęściej zadawane pytania

Jón Daði Böðvarsson, Millwall

Ile Jón Daði Böðvarsson zarabia tygodniowo?

Jón Daði Böðvarsson zarabia 41 715 zł tygodniowo w klubie Millwall.

Jakie są roczne zarobki Jón Daði Böðvarsson?

Roczna pensja Jón Daði Böðvarsson wynosi 2 169 180 zł.

Jaki jest majątek Jón Daði Böðvarsson?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Jón Daði Böðvarsson zarobił 12 929 384 zł z pensji w 7 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Jón Daði Böðvarsson?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Jón Daði Böðvarsson z klubem Millwall wygasł 30 czerwca 2022.

Na jakiej pozycji gra Jón Daði Böðvarsson?

Jón Daði Böðvarsson gra jako napastnik w klubie Millwall w lidze Championship.

Ile lat ma Jón Daði Böðvarsson?

Jón Daði Böðvarsson ma 27 lat.

Inni zawodnicy klubu Millwall

BUDŻET PŁACOWY Millwall →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.