SALARYSPORT
★ 0
CREWE ALEXANDRA · NAPASTNIK · 33 LAT · ENGLAND

Louis Moult - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Louis Moult zarabia 10 300 zł tygodniowo i 535 600 zł rocznie w klubie Crewe Alexandra. Louis Moult zarobił 12 838 332 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 10 300 zł
PENSJA ROCZNA 536 tys zł
ZAROBKI W KARIERZE 12,8 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Zarabia więcej niż 34,3% zawodników ligi League Two.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

5 tys zł 2017
41 tys zł 2018
41 tys zł 2019
41 tys zł 2020
41 tys zł 2021
15 tys zł 2022
15 tys zł 2023
15 tys zł 2024
21 tys zł 2025
10 tys zł 2026
10 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 10 300 zł 535 600 zł AFC Telford United Napastnik 33 30 czerwca 2026
2026 10 300 zł 535 600 zł Crewe Alexandra League Two Napastnik 33 30 czerwca 2026
2025 20 600 zł 1 071 200 zł Crewe Alexandra League Two Napastnik 33 30 czerwca 2024
2024 15 450 zł 803 400 zł Dundee United Scottish Premiership Napastnik 31 31 maja 2024
2023 15 450 zł 803 400 zł Burton Albion League One Napastnik 30 30 czerwca 2023
2022 15 450 zł 803 400 zł Burton Albion League One Napastnik 29 30 czerwca 2023
2021 41 200 zł 2 142 400 zł Preston North End Championship Napastnik 28 30 czerwca 2021
2020 41 200 zł 2 142 400 zł Preston North End Championship Napastnik 27 30 czerwca 2021
2019 41 200 zł 2 142 400 zł Preston North End Championship Napastnik 26 30 czerwca 2021
2018 41 200 zł 2 142 400 zł Preston North End Championship Napastnik 25 30 czerwca 2021
2017 4841 zł 251 732 zł Motherwell Scottish Premiership Napastnik 24 29 czerwca 2018

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

4841 zł/tyg
41 200 zł/tyg
18-21
15 450 zł/tyg
22-24
20 600 zł/tyg
10 300 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Crewe Alexandra

Louis Moult jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Charlie McNeill
27 810 zł
Joe White
21 115 zł
Louis Moult
10 300 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

252 tys zł 2017
2,4 mln zł 2018
4,5 mln zł 2019
6,7 mln zł 2020
8,8 mln zł 2021
9,6 mln zł 2022
10,4 mln zł 2023
11,2 mln zł 2024
12,3 mln zł 2025
12,8 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Louis Moult, Crewe Alexandra

Ile Louis Moult zarabia tygodniowo?

Louis Moult zarabia 10 300 zł tygodniowo w klubie Crewe Alexandra.

Jakie są roczne zarobki Louis Moult?

Roczna pensja Louis Moult wynosi 535 600 zł.

Jaki jest majątek Louis Moult?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Louis Moult zarobił 12 838 332 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Louis Moult?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Louis Moult z klubem Crewe Alexandra wygasł 30 czerwca 2026.

Na jakiej pozycji gra Louis Moult?

Louis Moult gra jako napastnik w klubie Crewe Alexandra w lidze League Two.

Ile lat ma Louis Moult?

Louis Moult ma 33 lat.

Inni zawodnicy klubu Crewe Alexandra

BUDŻET PŁACOWY Crewe Alexandra →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.