M’Baye Niang - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
M’Baye Niang zarabia 103 000 zł tygodniowo i 5 356 000 zł rocznie w klubie Gençlerbirliği. M’Baye Niang zarobił 79 750 840 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.
Zarabia więcej niż 74,7% zawodników ligi Süper Lig.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | - | - | Without Club | Skrzydłowy, napastnik | 30 | 30 czerwca 2027 | |
| 2026 | 103 000 zł | 5 356 000 zł | Gençlerbirliği | Süper Lig | Skrzydłowy, napastnik | 30 | 30 czerwca 2027 |
| 2025 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | Gençlerbirliği | Süper Lig | Skrzydłowy, napastnik | 30 | 30 czerwca 2025 |
| 2024 | 77 250 zł | 4 017 000 zł | Empoli Football Club | Serie B | Skrzydłowy, napastnik | 28 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 40 685 zł | 2 115 620 zł | AJ Auxerre | Ligue 1 | Skrzydłowy, napastnik | 27 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 118 450 zł | 6 159 400 zł | FC Girondins de Bordeaux | Other clubs | Skrzydłowy, napastnik | 26 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 319 300 zł | 16 603 600 zł | Al-Ahli Saudi Sport Club | Saudi Pro League | Skrzydłowy, napastnik | 25 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 257 500 zł | 13 390 000 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Skrzydłowy, napastnik | 24 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 242 050 zł | 12 586 600 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Skrzydłowy, napastnik | 23 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 242 050 zł | 12 586 600 zł | Torino | Serie A | Skrzydłowy, napastnik | 22 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 113 300 zł | 5 891 600 zł | Watford | Championship | Skrzydłowy, napastnik | 21 | 30 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Gençlerbirliği
M’Baye Niang jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
M’Baye Niang, Gençlerbirliği
Ile M’Baye Niang zarabia tygodniowo?
M’Baye Niang zarabia 103 000 zł tygodniowo w klubie Gençlerbirliği.
Jakie są roczne zarobki M’Baye Niang?
Roczna pensja M’Baye Niang wynosi 5 356 000 zł.
Jaki jest majątek M’Baye Niang?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. M’Baye Niang zarobił 79 750 840 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt M’Baye Niang?
Obecny kontrakt M’Baye Niang z klubem Gençlerbirliği wygasa 30 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra M’Baye Niang?
M’Baye Niang gra jako skrzydłowy lub napastnik w klubie Gençlerbirliği w lidze Süper Lig.
Ile lat ma M’Baye Niang?
M’Baye Niang ma 30 lat.