Olivier Ntcham - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Olivier Ntcham zarabia 123 600 zł tygodniowo i 6 427 200 zł rocznie w klubie Samsunspor A.Ş.. Olivier Ntcham zarobił 38 295 400 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Top 23% zawodników ligi Süper Lig.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 123 600 zł | 6 427 200 zł | Samsunspor A.Ş. | Süper Lig | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | 29 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 123 600 zł | 6 427 200 zł | Samsunspor A.Ş. | Süper Lig | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | 29 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Yılport Samsunspor | Ofensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2024 | |
| 2024 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Samsunspor | Ofensywny pomocnik | 27 | 30 czerwca 2026 | |
| 2023 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Swansea City | Championship | Ofensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Swansea City | Championship | Ofensywny pomocnik | 25 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik | 24 | 31 maja 2022 |
| 2020 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Celtic | Scottish Premiership | Ofensywny pomocnik | 23 | 31 maja 2022 |
| 2019 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Celtic | Scottish Premiership | Ofensywny pomocnik | 22 | 31 maja 2022 |
| 2018 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Celtic | Scottish Premiership | Ofensywny pomocnik | 20 | 31 maja 2021 |
| 2017 | 56 650 zł | 2 945 800 zł | Genoa Cricket and Football Club | Serie A | Ofensywny pomocnik | 19 | 30 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Samsunspor A.Ş.
Olivier Ntcham jest 1. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Olivier Ntcham, Samsunspor A.Ş.
Ile Olivier Ntcham zarabia tygodniowo?
Olivier Ntcham zarabia 123 600 zł tygodniowo w klubie Samsunspor A.Ş..
Jakie są roczne zarobki Olivier Ntcham?
Roczna pensja Olivier Ntcham wynosi 6 427 200 zł.
Jaki jest majątek Olivier Ntcham?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Olivier Ntcham zarobił 38 295 400 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Olivier Ntcham?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Olivier Ntcham z klubem Samsunspor A.Ş. wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Olivier Ntcham?
Olivier Ntcham gra jako defensywny pomocnik lub ofensywny pomocnik w klubie Samsunspor A.Ş. w lidze Süper Lig.
Ile lat ma Olivier Ntcham?
Olivier Ntcham ma 29 lat.