Steve Mandanda - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Steve Mandanda zarabia 252 350 zł tygodniowo i 13 122 200 zł rocznie w klubie Stade Rennais FC. Steve Mandanda zarobił 136 578 000 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2024.
Top 13,9% zawodników ligi Ligue 1.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252 350 zł | 13 122 200 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Bramkarz | 39 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 252 350 zł | 13 122 200 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Bramkarz | 38 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 257 500 zł | 13 390 000 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Bramkarz | 37 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 252 350 zł | 13 122 200 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | Bramkarz | 36 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 185 400 zł | 9 640 800 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | Bramkarz | 35 | 30 czerwca 2024 |
| 2020 | 355 350 zł | 18 478 200 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | Bramkarz | 34 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 360 500 zł | 18 746 000 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | Bramkarz | 33 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 360 500 zł | 18 746 000 zł | Olympique de Marseille | Ligue 1 | Bramkarz | 32 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 350 200 zł | 18 210 400 zł | Crystal Palace | Premier League | Bramkarz | 31 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Stade Rennais FC
Steve Mandanda jest 4. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Steve Mandanda, Stade Rennais FC
Ile Steve Mandanda zarabia tygodniowo?
Steve Mandanda zarabia 252 350 zł tygodniowo w klubie Stade Rennais FC.
Jakie są roczne zarobki Steve Mandanda?
Roczna pensja Steve Mandanda wynosi 13 122 200 zł.
Jaki jest majątek Steve Mandanda?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Steve Mandanda zarobił 136 578 000 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Steve Mandanda?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Steve Mandanda z klubem Stade Rennais FC wygasł 30 czerwca 2024.
Na jakiej pozycji gra Steve Mandanda?
Steve Mandanda gra jako bramkarz w klubie Stade Rennais FC w lidze Ligue 1.
Ile lat ma Steve Mandanda?
Steve Mandanda ma 39 lat.