
FC Groningen 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Jacob Ondrejka z pensją 79 050 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Groningen · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Ondrejka | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2029 | ||
| Tygo Land | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Brynjólfur Willumsson | 18 445 zł | 959 140 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Islandia | CZE 2027 | ||
| Lovro Štubljar | 15 810 zł | 822 120 zł | 20 | Bramkarz | Słowenia | CZE 2029 | ||
| Oskar Zawada | 14 756 zł | 767 312 zł | 29 | Napastnik | Polska | CZE 2028 | ||
| Pelle Clement | 14 756 zł | 767 312 zł | 29 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Thom van Bergen | 13 702 zł | 712 504 zł | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Thijmen Blokzijl | 13 702 zł | 712 504 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Tyrique Mercera | 13 702 zł | 712 504 zł | 21 | Boczny obrońca, defensywny pomocnik, prawy pomocnik | Curaçao | CZE 2029 | ||
| Elvis van der Laan | 12 121 zł | 630 292 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Etienne Vaessen | 12 121 zł | 630 292 zł | 29 | Bramkarz | Surinam | CZE 2027 | ||
| Jorg Schreuders | 11 067 zł | 575 484 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Marco Rente | 10 013 zł | 520 676 zł | 28 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Malcolm Jeng | 10 013 zł | 520 676 zł | 20 | Środkowy obrońca | Szwecja | CZE 2029 | ||
| Tika de Jonge | 8432 zł | 438 464 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| David van der Werff | 7378 zł | 383 656 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Wouter Prins | 7378 zł | 383 656 zł | 21 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Yénio Holder | 3815 zł | 198 405 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Rijk Janse | 3615 zł | 187 991 zł | 23 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jismerai Dillema | 1318 zł | 68 510 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Mart Haven | 1012 zł | 52 616 zł | 20 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Levi Roeland | 838 zł | 43 572 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Joop Oosterhof | 796 zł | 41 380 zł | 20 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Stijn Petiet | 685 zł | 35 625 zł | 21 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Roy Leicester | 601 zł | 31 241 zł | 19 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Mark Hoekstra | 601 zł | 31 241 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Jesse Tetteroo | 601 zł | 31 241 zł | 19 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kyano Doesburg | 601 zł | 31 241 zł | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Marco Speelman | 601 zł | 31 241 zł | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Ivan Laarman | 601 zł | 31 241 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jari Kolthof | 601 zł | 31 241 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Holandia | CZE 2027 | ||
| Ryan Metu | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jesper Mosselaar | - | - | 20 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Tiemen Werksma | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Giuliano Bonevacia | - | - | 17 | Bramkarz | Curaçao | CZE 2026 | ||
| Boet Swijghuisen Reigersberg | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Emmanuel Kamara | - | - | 16 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Marouane Bekkour | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Senna Poppinga | - | - | 16 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Milan Hoogeveen | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Noël Vogel | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | - | ||
| Casper Roelfsema | - | - | 17 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Raylion Wilkerson | - | - | 18 | Boczny obrońca | Aruba | CZE 2026 | ||
| Bjorn Veldhuis | - | - | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Thomas van Noort | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Luka Robben | - | - | 17 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jahelille Hall | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Splinter Klinkhamer | - | - | 17 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ruben Bloem | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 50% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
FC Groningen na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Groningen średnia Eredivisie · FC Groningen płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Groningen, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Groningen w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Groningen w sezonie 2026/27 wynosi 15 754 560 zł rocznie (302 972 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 49 zawodników. Mamy zarobki 31 z 49 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Groningen?
Jacob Ondrejka jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Groningen — 79 050 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Groningen?
Zawodnik klubu FC Groningen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 20 147 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 8, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 438 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Groningen?
FC Groningen gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






















