
Castellón 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga 2 · najlepiej zarabiający Jérémy Mellot z pensją 32 147 zł tygodniowo · zobacz transfery Castellón
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémy Mellot | 32 147 zł | 1 671 644 zł | 31 | Boczny obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Awer Mabil | 18 445 zł | 959 140 zł | 29 | Skrzydłowy | Australia | CZE 2028 | ||
| Agustín Sienra | 18 445 zł | 959 140 zł | 26 | Środkowy obrońca | Argentyna | CZE 2026 | ||
| Fabrizio Brignani | 17 391 zł | 904 332 zł | 27 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2029 | ||
| Iñigo Córdoba | 16 337 zł | 849 524 zł | 28 | Skrzydłowy, napastnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Israel Suero | 16 337 zł | 849 524 zł | 31 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Jari Vlak | 16 337 zł | 849 524 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Adam Jakobsen | 13 175 zł | 685 100 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2030 | ||
| Alberto | 13 175 zł | 685 100 zł | 32 | Środkowy obrońca | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Diego Barri | 12 648 zł | 657 696 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Cala | 12 648 zł | 657 696 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Álvaro Martín | 10 540 zł | 548 080 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Lucas Alcázar | 10 540 zł | 548 080 zł | 23 | Lewy obrońca | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Pablo Santiago | 9486 zł | 493 272 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Ousmane Camara | 9486 zł | 493 272 zł | 23 | Napastnik | Gwinea | CZE 2029 | ||
| Romain Matthys | 8959 zł | 465 868 zł | 27 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Raúl Sánchez | 8959 zł | 465 868 zł | 27 | Lewy wahadłowy, skrzydłowy | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Ronaldo | 8959 zł | 465 868 zł | 35 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Tommaso De Nipoti | 8432 zł | 438 464 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Nick Markanich | 4743 zł | 246 636 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Tincho | 4669 zł | 242 799 zł | 22 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Hiszpania | CZE 2029 | ||
| Álvaro García | 1307 zł | 67 962 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Hiszpania | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 22 zawodników, których zarobki znamy.
Castellón na tle La Liga 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Castellón średnia La Liga 2 · Castellón płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Castellón, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Castellón w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Castellón w sezonie 2026/27 wynosi 14 204 589 zł rocznie (273 165 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 22 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 22 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Castellón?
Jérémy Mellot jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Castellón — 32 147 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Castellón?
Zawodnik klubu Castellón w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 606 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 648 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Castellón?
Castellón gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.






























