
Club León 2026/27 - zarobki zawodników
Liga MX · najlepiej zarabiający Diber Cambindo z pensją 80 960 zł tygodniowo · zobacz transfery Club León
Mamy zarobki 33 z 67 zawodników. Średnia obejmuje 29 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 10 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diber Cambindo | 80 960 zł | 4 209 920 zł | 29 | ST | Kolumbia | ||
| Ismael Díaz | 65 780 zł | 3 420 560 zł | 28 | AM L, ST | Panama | ||
| Fernando Beltrán | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 27 | DM | Meksyk | ||
| Jaine Barreiro | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 31 | D RC | Kolumbia | ||
| Iván Rodríguez | 55 660 zł | 2 894 320 zł | 29 | DM, AM LC | Meksyk | ||
| Rodrigo Echeverría | 55 660 zł | 2 894 320 zł | 30 | D C, DM | Chile | ||
| Nicolás Fonseca | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 26 | DM | Urugwaj | ||
| Jordi Cortizo | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 29 | AM RL | Meksyk | ||
| Salvador Reyes | 38 456 zł | 1 999 712 zł | 27 | D/WB/AM L | Meksyk | ||
| Iván Moreno | 30 866 zł | 1 605 032 zł | 27 | D/WB/AM R | Meksyk | ||
| Jhohan Romaña | 30 866 zł | 1 605 032 zł | 26 | D C | Kolumbia | ||
| José David Ramírez | 30 866 zł | 1 605 032 zł | 29 | D/AM R | Meksyk | ||
| Paul Bellón | 29 348 zł | 1 526 096 zł | 28 | D C | Meksyk | ||
| Bryan Colula | 27 830 zł | 1 447 160 zł | 29 | D/WB R | Meksyk | ||
| Daniel Arcila | 27 324 zł | 1 420 848 zł | 23 | AM C | Kolumbia | ||
| Ángel Estrada | 20 240 zł | 1 052 480 zł | 22 | DM | Meksyk | ||
| Santiago Colombatto | 18 216 zł | 947 232 zł | 28 | DM | Argentyna | ||
| Ettson Ayón | 16 698 zł | 868 296 zł | 24 | ST | Meksyk | ||
| José Alvarado | 15 686 zł | 815 672 zł | 25 | AM/F C | Meksyk | ||
| Édgar Guerra | 15 180 zł | 789 360 zł | 24 | AM R | Kolumbia | ||
| Juan José Guevara | 10 626 zł | 552 552 zł | 24 | D C | Kolumbia | ||
| Juan Pablo Domínguez | 10 626 zł | 552 552 zł | 26 | AM RLC | Meksyk | ||
| Sebastián Fierro | 2550 zł | 132 612 zł | 23 | DM | Meksyk | ||
| Valentín Gauthier | 1503 zł | 78 147 zł | 21 | D C | Urugwaj | ||
| Luis Cervantes | 1417 zł | 73 674 zł | 24 | D R | Meksyk | ||
| Gael García | 1361 zł | 70 779 zł | 21 | AM L, ST | Meksyk | ||
| Abraham Villegas Maciel | 1164 zł | 60 518 zł | 22 | D/WB L | Meksyk | ||
| Oscar García | 1058 zł | 54 992 zł | 22 | GK | Meksyk | ||
| Sebastián Santos | 810 zł | 42 099 zł | 22 | D/WB R, M RC | Meksyk | ||
| Victor Portillo | 506 zł | 26 312 zł | 22 | M C | Meksyk | ||
| Erick Torres | 506 zł | 26 312 zł | 22 | DM | Meksyk | ||
| Jonathan Reyes | 506 zł | 26 312 zł | 21 | ST | Meksyk | ||
| Gael Camarena | 506 zł | 26 312 zł | 20 | ST | Meksyk | ||
| Franco Martínez | - | - | 18 | GK | Meksyk | ||
| Óscar Sánchez | - | - | 20 | ST | Meksyk | ||
| Romeo Padrón | - | - | 20 | GK | Stany Zjednoczone | ||
| Kilian Patrick | - | - | 19 | D C | Meksyk | ||
| Oliver Melgoza | - | - | 18 | ST | Meksyk | ||
| José Enriquez | - | - | 19 | AM R | Meksyk | ||
| Tristán Lara | - | - | 20 | AM C | Meksyk | ||
| Erick Abundiz | - | - | 19 | AM L | Meksyk | ||
| Luis Lee | - | - | 18 | ST | Meksyk | ||
| Brandon Rangel | - | - | 19 | AM C | Meksyk | ||
| Milán González | - | - | 19 | D C | Meksyk | ||
| Jose Saldamando | - | - | 19 | D C | Meksyk | ||
| Donovan Suárez | - | - | 17 | AM/F C | Meksyk | ||
| Pedro González | - | - | 19 | AM R | Meksyk | ||
| Román Almanza | - | - | 18 | ST | Meksyk | ||
| César Martínez | - | - | 20 | D/WB/M R | Meksyk | ||
| Juan Brizuela | - | - | 20 | D L | Meksyk | ||
| Erik Escobar | - | - | 18 | D C | Meksyk | ||
| Emi Rodriguez | - | - | 22 | AM R | Meksyk | ||
| Luis Alexis Valadez | - | - | 21 | M C | Meksyk | ||
| Youssef Ortiz | - | - | 18 | D R | Meksyk | ||
| Diego Antonio Lomelí | - | - | 19 | D C, DM | Meksyk | ||
| Kevin Mora | - | - | 20 | D L | Meksyk | ||
| Luis Venegas | - | - | 18 | AM RC | Meksyk | ||
| Joaquín Gasparini | - | - | 19 | D C | Francja | ||
| Héctor Vázquez | - | - | 17 | D/WB/M R | Meksyk | ||
| Jesús Montesano | - | - | 18 | D R | Meksyk | ||
| Sergio Luna | - | - | 18 | M C | Stany Zjednoczone | ||
| Abdon Turrubiates | - | - | 16 | GK | Meksyk | ||
| Jesús Lara | - | - | 20 | AM/F C | Meksyk | ||
| Irving Martínez | - | - | 21 | GK | Meksyk | ||
| Paulo Romero | - | - | 20 | D C, DM | Meksyk | ||
| Alan Fernando Gutierrez | - | - | 19 | AM RL | Meksyk | ||
| Fernando Hernandez | - | - | 18 | AM C | Stany Zjednoczone | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Club León na tle Liga MX
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club León średnia Liga MX · Club León płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club León, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club León w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club León w sezonie 2026/27 wynosi 42 401 525 zł rocznie (815 414 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 67 zawodników. Mamy zarobki 33 z 67 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club León?
Diber Cambindo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club León — 80 960 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club León?
Zawodnik klubu Club León w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 27 982 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 29, których zarobki znamy. Mediana wynosi 27 324 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club León?
Club León gra w rozgrywkach Liga MX. Liga MX (Meksyk) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
















