SALARYSPORT
★ 0
SKRZYDŁOWY, NAPASTNIK · 30 LAT · ALBANIA

Florian Kamberi - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Florian Kamberi zarabia 6695 zł tygodniowo i 348 140 zł rocznie. Florian Kamberi zarobił 6 930 664 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 6695 zł
PENSJA ROCZNA 348 tys zł
ZAROBKI W KARIERZE 6,9 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Zarabia więcej niż 29,2% piłkarzy, których pensję znamy.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

17 tys zł 2017
17 tys zł 2018
12 tys zł 2019
12 tys zł 2020
17 tys zł 2021
17 tys zł 2022
22 tys zł 2023
927 zł 2024
927 zł 2024
12 tys zł 2025
7 tys zł 2026
7 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 6695 zł 348 140 zł FC Rapperswil-Jona Skrzydłowy, napastnik 30 30 czerwca 2026
2026 6695 zł 348 140 zł FC Rapperswil-Jona Skrzydłowy, napastnik 30 30 czerwca 2026
2025 11 845 zł 615 940 zł FC Rapperswil-Jona Skrzydłowy, napastnik 29 31 maja 2024
2024 927 zł 48 204 zł NK Slaven Belupo Croatian First League Skrzydłowy, napastnik 28 31 maja 2024
2024 927 zł 48 204 zł Slaven Belupo Skrzydłowy, napastnik 28 31 maja 2024
2023 22 145 zł 1 151 540 zł Huddersfield Town League One Skrzydłowy, napastnik 27 30 czerwca 2023
2022 16 995 zł 883 740 zł Sheffield Wednesday League One Skrzydłowy, napastnik 26 31 maja 2023
2021 16 995 zł 883 740 zł Aberdeen Scottish Premiership Skrzydłowy, napastnik 25 31 maja 2023
2020 11 845 zł 615 940 zł Rangers Scottish Premiership Napastnik 24 31 maja 2020
2019 11 845 zł 615 940 zł Hibernian Scottish Premiership Napastnik 23 31 maja 2021
2018 16 995 zł 883 740 zł Hibernian Scottish Premiership Napastnik 22 31 maja 2018
2017 16 995 zł 883 740 zł Karlsruher SC 2. Bundesliga Napastnik 21 30 czerwca 2017

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

16 995 zł/tyg
17-18
11 845 zł/tyg
19-20
16 995 zł/tyg
21-22
22 145 zł/tyg
927 zł/tyg
11 845 zł/tyg
6695 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

884 tys zł 2017
1,8 mln zł 2018
2,4 mln zł 2019
3 mln zł 2020
3,9 mln zł 2021
4,8 mln zł 2022
5,9 mln zł 2023
6 mln zł 2024
6,6 mln zł 2025
6,9 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Florian Kamberi

Ile Florian Kamberi zarabia tygodniowo?

Florian Kamberi zarabia 6695 zł tygodniowo.

Jakie są roczne zarobki Florian Kamberi?

Roczna pensja Florian Kamberi wynosi 348 140 zł.

Jaki jest majątek Florian Kamberi?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Florian Kamberi zarobił 6 930 664 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Florian Kamberi?

Data wygaśnięcia kontraktu Florian Kamberi nie jest obecnie zarejestrowana.

Na jakiej pozycji gra Florian Kamberi?

Florian Kamberi gra jako skrzydłowy lub napastnik.

Ile lat ma Florian Kamberi?

Florian Kamberi ma 30 lat.

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.