SALARYSPORT
★ 0
RC LENS · DEFENSYWNY POMOCNIK, OFENSYWNY POMOCNIK · 25 LAT · FRANCE

Michaël Cuisance - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Michaël Cuisance zarabia 82 400 zł tygodniowo i 4 284 800 zł rocznie w klubie RC Lens. Michaël Cuisance zarobił 60 378 188 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 82 400 zł
PENSJA ROCZNA 4,3 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 60,4 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2029

Zarabia więcej niż 56,4% zawodników ligi Ligue 1.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

3 tys zł 2017
25 tys zł 2018
129 tys zł 2019
206 tys zł 2020
221 tys zł 2021
165 tys zł 2022
165 tys zł 2023
103 tys zł 2024
62 tys zł 2025
82 tys zł 2026
82 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 82 400 zł 4 284 800 zł RC Lens Ligue 1 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 25 30 czerwca 2029
2026 82 400 zł 4 284 800 zł Hertha BSC 2. Bundesliga Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 25 30 czerwca 2029
2025 61 800 zł 3 213 600 zł Hertha BSC 2. Bundesliga Ofensywny pomocnik 25 30 czerwca 2027
2024 103 000 zł 5 356 000 zł VfL Osnabrück 2. Bundesliga Ofensywny pomocnik 23 30 czerwca 2025
2023 164 800 zł 8 569 600 zł Unione Calcio Sampdoria Serie B Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 22 30 czerwca 2024
2022 164 800 zł 8 569 600 zł Venezia Football Club Serie A Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 21 30 czerwca 2024
2021 221 450 zł 11 515 400 zł Olympique de Marseille Ligue 1 Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik 20 30 czerwca 2024
2020 206 000 zł 10 712 000 zł FC Bayern München Bundesliga Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 19 30 czerwca 2024
2019 128 750 zł 6 695 000 zł Borussia Mönchengladbach Bundesliga Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 18 30 czerwca 2023
2018 25 235 zł 1 312 220 zł Borussia Mönchengladbach Bundesliga Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 17 30 czerwca 2022
2017 2884 zł 149 968 zł AS Nancy Lorraine Ligue 2 Ofensywny pomocnik 16 29 czerwca 2017

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

2884 zł/tyg
25 235 zł/tyg
128 750 zł/tyg
206 000 zł/tyg
221 450 zł/tyg
164 800 zł/tyg
22-23
103 000 zł/tyg
61 800 zł/tyg
82 400 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie RC Lens

Michaël Cuisance jest 10. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Jean-Clair Todibo
386 250 zł
Amadou Haïdara
226 600 zł
Saud Abdulhamid
149 350 zł
Franjo Ivanović
149 350 zł
Odsonne Édouard
149 350 zł
Thorgan Hazard
139 050 zł
Florian Thauvin
139 050 zł
Michaël Cuisance
82 400 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

150 tys zł 2017
1,5 mln zł 2018
8,2 mln zł 2019
18,9 mln zł 2020
30,4 mln zł 2021
39 mln zł 2022
47,5 mln zł 2023
52,9 mln zł 2024
56,1 mln zł 2025
60,4 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Michaël Cuisance, RC Lens

Ile Michaël Cuisance zarabia tygodniowo?

Michaël Cuisance zarabia 82 400 zł tygodniowo w klubie RC Lens.

Jakie są roczne zarobki Michaël Cuisance?

Roczna pensja Michaël Cuisance wynosi 4 284 800 zł.

Jaki jest majątek Michaël Cuisance?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Michaël Cuisance zarobił 60 378 188 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Michaël Cuisance?

Obecny kontrakt Michaël Cuisance z klubem RC Lens wygasa 30 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Michaël Cuisance?

Michaël Cuisance gra jako defensywny pomocnik lub ofensywny pomocnik w klubie RC Lens w lidze Ligue 1.

Ile lat ma Michaël Cuisance?

Michaël Cuisance ma 25 lat.

Inni zawodnicy klubu RC Lens

BUDŻET PŁACOWY RC Lens →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.