Najlepiej zarabiający w każdym klubie Süper Lig
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Victor Osimhen z klubu Galatasaray A.Ş. — 2 297 720 zł tygodniowo. Na drugim końcu Kayserispor płaci swojemu liderowi, Carlos Mané, 63 240 zł — różnica 36×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 21 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Victor Osimhen | 2 297 720 zł | 119 481 440 zł | 26 | ST | 9,8 mln zł | 31/40 | 23% |
| 02 | | Mohamed Salah | 2 108 000 zł | 109 616 000 zł | 33 | AM RL, ST | 5,3 mln zł | 28/34 | 40% |
| 03 | | Dušan Vlahovic | 1 944 630 zł | 101 120 760 zł | 25 | ST | 6,9 mln zł | 28/39 | 28% |
| 04 | | N'Golo Kanté | 1 833 960 zł | 95 365 920 zł | 34 | DM | 10,9 mln zł | 27/51 | 17% |
| 05 | | Arthur Masuaku | 252 960 zł | 13 153 920 zł | 31 | D/WB L | 1 mln zł | 22/29 | 25% |
| 06 | | Andreas Skov Olsen | 231 880 zł | 12 057 760 zł | 25 | AM RLC | 1,4 mln zł | 27/31 | 17% |
| 07 | | Yahia Fofana | 179 180 zł | 9 317 360 zł | 24 | GK | 1,5 mln zł | 25/30 | 12% |
| 08 | Kocaelispor | Bruno Petkovic | 179 180 zł | 9 317 360 zł | 30 | AM/F C | 904 tys zł | 17/21 | 20% |
| 09 | | İrfan Eğribayat | 168 640 zł | 8 769 280 zł | 27 | GK | 732 tys zł | 23/31 | 23% |
| 10 | Amed Sportif Faaliyetler | Dia Saba | 168 640 zł | 8 769 280 zł | 32 | AM RC, F C | 402 tys zł | 7/26 | 42% |
| 11 | | Ianis Hagi | 142 290 zł | 7 399 080 zł | 26 | AM RLC | 643 tys zł | 23/27 | 22% |
| 12 | Ahlatcı Çorum Futbol Kulübü | Mame Thiam | 126 480 zł | 6 576 960 zł | 32 | ST | 475 tys zł | 9/29 | 27% |
| 13 | Samsunspor A.Ş. | Olivier Ntcham | 126 480 zł | 6 576 960 zł | 29 | DM, AM C | 464 tys zł | 8/33 | 27% |
| 14 | | Güven Yalçın | 100 130 zł | 5 206 760 zł | 26 | AM LC, F C | 427 tys zł | 22/32 | 23% |
| 15 | | Alex Matos | 94 860 zł | 4 932 720 zł | 20 | DM, AM C | 519 tys zł | 18/26 | 18% |
| 16 | İKAS Eyüpspor | Emre Akbaba | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 32 | AM C | 134 tys zł | 5/27 | 59% |
| 17 | | Daniele Verde | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 29 | AM RC, F C | 414 tys zł | 17/27 | 18% |
| 18 | | Elisha Owusu | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 27 | DM | 326 tys zł | 25/31 | 23% |
| 19 | | Badou Ndiaye | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 34 | DM | 513 tys zł | 22/28 | 13% |
| 20 | | Ramzi Safouri | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 29 | AM RLC | 389 tys zł | 23/27 | 18% |
| 21 | | Carlos Mané | 63 240 zł | 3 288 480 zł | 31 | AM RLC | 307 tys zł | 22/30 | 21% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Süper Lig
Który klub Süper Lig płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Galatasaray A.Ş.. Victor Osimhen zarabia tam 2 297 720 zł tygodniowo, 119 481 440 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Süper Lig ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Kayserispor, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Carlos Mané — 63 240 zł tygodniowo. Galatasaray A.Ş. płaci swojemu liderowi 36 razy tyle.
Który klub Süper Lig jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Trabzonspor A.Ş.. Mohamed Salah bierze 40% z 5 333 150 zł tygodniowo, które klub płaci 28 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Süper Lig znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 21 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.















