
PEC Zwolle 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Nick Viergever z pensją 24 794 zł tygodniowo · zobacz transfery PEC Zwolle
Mamy zarobki 30 z 69 zawodników. Średnia obejmuje 14 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nick Viergever | 24 794 zł | 1 289 288 zł | 35 | D LC, DM | Holandia | ||
| Ibrahim Cissoko | 20 746 zł | 1 078 792 zł | 22 | AM RL | Gwinea | ||
| Dylan Mbayo | 17 204 zł | 894 608 zł | 23 | AM RL | Belgia | ||
| Younes Namli | 16 698 zł | 868 296 zł | 31 | AM RLC | Dania | ||
| Koen Kostons | 15 180 zł | 789 360 zł | 25 | AM/F C | Holandia | ||
| Thijs Oosting | 13 156 zł | 684 112 zł | 25 | AM LC, F C | Holandia | ||
| Simon Graves | 13 156 zł | 684 112 zł | 26 | D RC | Dania | ||
| Anselmo García McNulty | 12 650 zł | 657 800 zł | 22 | D LC | Irlandia | ||
| Damian van der Haar | 12 144 zł | 631 488 zł | 21 | D LC | Holandia | ||
| Nick Fichtinger | 9614 zł | 499 928 zł | 21 | DM | Holandia | ||
| Olivier Aertssen | 9108 zł | 473 616 zł | 20 | D RC, DM | Holandia | ||
| Odysseus Velanas | 9108 zł | 473 616 zł | 27 | AM C | Holandia | ||
| Ryan Thomas | 8602 zł | 447 304 zł | 30 | AM C | Nowa Zelandia | ||
| Sherel Floranus | 8096 zł | 420 992 zł | 26 | D/WB RL | Curaçao | ||
| Tijs Velthuis | 8096 zł | 420 992 zł | 23 | D C | Holandia | ||
| Jasper Schendelaar | 5566 zł | 289 432 zł | 24 | GK | Holandia | ||
| Gabriël Reiziger | 4245 zł | 220 758 zł | 19 | AM RC | Holandia | ||
| Naj Lulić | 4220 zł | 219 442 zł | 17 | ST | Słowenia | ||
| Duke Verduin | 4180 zł | 217 337 zł | 21 | GK | Holandia | ||
| Tobias Sommer | 3496 zł | 181 816 zł | 23 | D C, DM | Dania | ||
| Jan Bürger | 3400 zł | 176 817 zł | 18 | D/WB R | Niemcy | ||
| Tom de Graaff | 3036 zł | 157 872 zł | 20 | GK | Holandia | ||
| Elvic Jager | 1250 zł | 64 991 zł | 19 | AM RL | Holandia | ||
| Christian Bos | 896 zł | 46 572 zł | 20 | D/WB R | Holandia | ||
| Rodney Kroeze | 896 zł | 46 572 zł | 21 | D RC | Holandia | ||
| David Voute | 663 zł | 34 469 zł | 19 | D/WB/AM R | Holandia | ||
| Torben Bos | 663 zł | 34 469 zł | 18 | D C | Holandia | ||
| Kasper Flier | 577 zł | 29 996 zł | 18 | GK | Holandia | ||
| Bilal Moussa | 577 zł | 29 996 zł | 19 | D C, DM | Egipt | ||
| Corean Drost | 496 zł | 25 786 zł | 18 | AM RC | Holandia | ||
| Seth Annink | - | - | 17 | ST | Holandia | ||
| Niño Schepers | - | - | 16 | D C | Holandia | ||
| Dylan Ruward | - | - | 20 | D C, DM | Holandia | ||
| Björn Mellema | - | - | 18 | DM | Holandia | ||
| Niek Strijdveen | - | - | 17 | D C, DM | Holandia | ||
| Levi van Beekhuizen | - | - | 16 | D L | Holandia | ||
| Rocky Herrera | - | - | 18 | AM RL | Holandia | ||
| Jared Westveer | - | - | 18 | GK | Holandia | ||
| Nick Dobben | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Jayden Holtman | - | - | 16 | D R | Holandia | ||
| Tygo Ruitenberg | - | - | 16 | GK | Holandia | ||
| Yaro Broers | - | - | 18 | M LC | Holandia | ||
| Jeremy Eilander | - | - | 18 | D C | Holandia | ||
| Sami Chaiat | - | - | 17 | AM RL, ST | Holandia | ||
| Camiel Holtvoort | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Lev Jenzeh | - | - | 17 | AM R, ST | Holandia | ||
| Mees Denee | - | - | 16 | GK | Holandia | ||
| Lukas Talen | - | - | 18 | AM C | Holandia | ||
| Maxim de Troije | - | - | 18 | AM R, ST | Holandia | ||
| Joyano Levant | - | - | 18 | AM RL | Holandia | ||
| Joppe Hakstege | - | - | 19 | ST | Holandia | ||
| Lasse Aelbers | - | - | 17 | M C | Holandia | ||
| Scott Jr. Calderwood | - | - | 19 | D LC | Szkocja | ||
| Len Bakker | - | - | 19 | GK | Holandia | ||
| Gael Noorden | - | - | 16 | AM C | Holandia | ||
| Wieger Beens | - | - | 18 | D RLC | Holandia | ||
| Mees Spijkerman | - | - | 16 | D/WB L | Holandia | ||
| Rinze Tuten | - | - | 17 | D C | Holandia | ||
| Jur Boezeman | - | - | 16 | D C | Holandia | ||
| Dex Nieuweweme | - | - | 17 | D/WB L | Holandia | ||
| Benjamin Nyamekye | - | - | 17 | AM R, ST | Holandia | ||
| Givaro Rahajaän | - | - | 17 | DM | Holandia | ||
| Gossob Awad | - | - | 16 | AM RC | Holandia | ||
| Gilles van der Wal | - | - | 17 | AM C | Holandia | ||
| Joaquin Sabono | - | - | 16 | DM | Holandia | ||
| Ties van der Maat | - | - | 19 | DM | Holandia | ||
| Chevaro Bosveld | - | - | 19 | D C | Holandia | ||
| Anis Aheddouch | - | - | 17 | AM L | Holandia | ||
| Milan Westerhuis | - | - | 16 | D/WB L | Holandia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
PEC Zwolle na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
PEC Zwolle średnia Eredivisie · PEC Zwolle płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki PEC Zwolle, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu PEC Zwolle w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu PEC Zwolle w sezonie 2026/27 wynosi 12 090 627 zł rocznie (232 512 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 69 zawodników. Mamy zarobki 30 z 69 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie PEC Zwolle?
Nick Viergever jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu PEC Zwolle — 24 794 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu PEC Zwolle?
Zawodnik klubu PEC Zwolle w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 610 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 903 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra PEC Zwolle?
PEC Zwolle gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.












