SALARYSPORT
★ 0
Rayo Vallecano crest

Rayo Vallecano 2026/27 - zarobki zawodników

La Liga · najlepiej zarabiający Marash Kumbulla z pensją 278 100 zł tygodniowo · zobacz transfery Rayo Vallecano · Zarobki wszech czasów · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY1,8 mln zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 95,7 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY25
TRENER 144 tys zł Íñigo Pérez
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 82 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
300 760 zł · 16%
Obrońcy
767 865 zł · 42%
Pomocnicy
211 150 zł · 11%
Napastnicy
560 475 zł · 30%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Rayo Vallecano, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Marash Kumbulla
278 100 zł
14 461 200 zł 25 Środkowy obrońca Albania CZE 2028
Emil Audero
154 500 zł
8 034 000 zł 28 Bramkarz Indonezja CZE 2028
Florian Lejeune
139 050 zł
7 230 600 zł 34 Środkowy obrońca Francja CZE 2027
Isi Palazón
133 900 zł
6 962 800 zł 30 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Álvaro García
128 750 zł
6 695 000 zł 32 Lewy skrzydłowy Hiszpania CZE 2028
Adrià Pedrosa
123 600 zł
6 427 200 zł 27 Lewy obrońca Hiszpania CZE 2028
Augusto Batalla
103 000 zł
5 356 000 zł 29 Bramkarz Argentyna CZE 2030
Iván Balliu
82 400 zł
4 284 800 zł 33 Prawy obrońca Albania CZE 2027
Óscar Valentín
77 250 zł
4 017 000 zł 30 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2027
Jorge De Frutos
77 250 zł
4 017 000 zł 28 Prawy skrzydłowy, napastnik Hiszpania CZE 2028
Pathé Ciss
72 100 zł
3 749 200 zł 31 Defensywny pomocnik Senegal CZE 2027
Sergio Camello
66 950 zł
3 481 400 zł 24 Napastnik Hiszpania CZE 2027
Unai López
61 800 zł
3 213 600 zł 29 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Andrei Raţiu
43 775 zł
2 276 300 zł 27 Prawy obrońca Rumunia CZE 2030
Dani Cárdenas
43 260 zł
2 249 520 zł 28 Bramkarz Hiszpania CZE 2027
Luiz Felipe
41 200 zł
2 142 400 zł 28 Środkowy obrońca Włochy CZE 2026
Pedro Díaz
40 170 zł
2 088 840 zł 27 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Fran Pérez
37 595 zł
1 954 940 zł 22 Skrzydłowy Hiszpania CZE 2030
Mujaid Sadick
35 535 zł
1 847 820 zł 25 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2028
Randy Nteka
34 505 zł
1 794 260 zł 27 Ofensywny pomocnik, napastnik Angola CZE 2028
Alemão
33 475 zł
1 740 700 zł 27 Napastnik Brazylia CZE 2030
Jozhua Vertrouwd
21 115 zł
1 097 980 zł 20 Środkowy obrońca Holandia CZE 2027
Giorgi Tsitaishvili
6180 zł
321 360 zł 24 Lewy wahadłowy, skrzydłowy Gruzja CZE 2026
Samu Becerra
4481 zł
232 986 zł 19 Ofensywny pomocnik Hiszpania -
Raul' Allahverdiev
309 zł
16 068 zł 18 Napastnik Kazachstan -

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

278 tys zł 184 tys zł 92 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
2
Poniżej 5 tys zł
0%
1
5 tys zł-10 tys zł
0%
1
10 tys zł-26 tys zł
1%
8
26 tys zł-52 tys zł
17%
8
52 tys zł-129 tys zł
36%
5
129 tys zł-515 tys zł
45%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.

Rayo Vallecano na tle La Liga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
100 tys zł -42%
Obrońcy 8
94 tys zł -51%
Pomocnicy 3
70 tys zł -67%
Napastnicy 9
62 tys zł -73%

Rayo Vallecano średnia La Liga · Rayo Vallecano płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
3 zawodnicy
2027
7 zawodników
2028
9 zawodników
2030
4 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki Rayo Vallecano, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Rayo Vallecano w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Rayo Vallecano w sezonie 2026/27 wynosi 95 692 974 zł rocznie (1 840 250 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 25 zawodników kadry.

Kto zarabia najwięcej w klubie Rayo Vallecano?

Marash Kumbulla jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Rayo Vallecano — 278 100 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Rayo Vallecano?

Zawodnik klubu Rayo Vallecano w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 82 472 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 69 525 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Rayo Vallecano?

Rayo Vallecano gra w rozgrywkach La Liga. La Liga (Hiszpania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.