Najlepiej zarabiający w każdym klubie Serie B
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Lorenzo Insigne z klubu Unione Calcio Sampdoria — 473 800 zł tygodniowo. Na drugim końcu Mantova 1911 płaci swojemu liderowi, Eman Kospo, 16 995 zł — różnica 28×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano 23 z 24 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Lorenzo Insigne | 473 800 zł | 24 637 600 zł | 34 | AM L, ST | 1,5 mln zł | 30/48 | 32% |
| 02 | | Ali Al Musrati | 283 250 zł | 14 729 000 zł | 29 | DM | 1,7 mln zł | 45/83 | 17% |
| 03 | | Mattia Perin | 231 750 zł | 12 051 000 zł | 32 | GK | 1,5 mln zł | 28/46 | 15% |
| 04 | | Andrea Petagna | 200 850 zł | 10 444 200 zł | 30 | ST | 1 mln zł | 27/68 | 20% |
| 05 | | Federico Bonazzoli | 169 950 zł | 8 837 400 zł | 28 | ST | 1,6 mln zł | 35/78 | 10% |
| 06 | | Nicolas Viola | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 30 | DM, M (LC) | 785 tys zł | 38/62 | 15% |
| 07 | | Antonio Candela | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 25 | D RC | 522 tys zł | 25/42 | 21% |
| 08 | | Riccardo Marchizza | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 27 | D/WB L | 605 tys zł | 30/69 | 17% |
| 09 | | Filippo Bandinelli | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 30 | M C | 528 tys zł | 32/50 | 20% |
| 10 | | Francesco Vicari | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 30 | D C | 408 tys zł | 19/43 | 21% |
| 11 | | Aleš Matějů | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 29 | D RLC | 365 tys zł | 23/43 | 24% |
| 12 | | Davide Faraoni | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 33 | D/WB/M R | 244 tys zł | 19/35 | 32% |
| 13 | Calcio Padova | Matteo Lovato | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 25 | D C | 257 tys zł | 7/53 | 28% |
| 14 | Cesena F.C. | Cristian Shpendi | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 22 | AM/F C | 206 tys zł | 7/56 | 35% |
| 15 | | Giuseppe Caso | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 26 | AM RLC | 553 tys zł | 26/66 | 12% |
| 16 | | Luca Vignali | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 29 | D/WB/M R | 390 tys zł | 26/42 | 15% |
| 17 | | Andrea Giorgini | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 23 | D C | 374 tys zł | 24/46 | 13% |
| 18 | Carrarese Calcio 1908 | Semuel Pizzignacco | 44 290 zł | 2 303 080 zł | 23 | GK | 159 tys zł | 8/29 | 28% |
| 19 | | Andrea Oliveri | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 22 | WB/AM R | 345 tys zł | 30/41 | 13% |
| 20 | | Thomas Henry | 39 140 zł | 2 035 280 zł | 30 | ST | 308 tys zł | 24/44 | 13% |
| 21 | | Davide Buglio | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 27 | DM | 339 tys zł | 22/30 | 11% |
| 22 | S.S. Arezzo | Emiliano Pattarello | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 25 | AM R | 22 tys zł | 1/44 | 100% |
| 23 | Mantova 1911 | Eman Kospo | 16 995 zł | 883 740 zł | 18 | D C | 52 tys zł | 4/35 | 33% |
Kluby bez żadnych zapisanych zarobków
1 klub nie ma tu zawodnika, którego zarobki znamy, więc nie ma lidera zarobków do uszeregowania. Kadry, i każde zarobki, które dodamy, są widoczne na stronach klubów.
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Serie B
Który klub Serie B płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Unione Calcio Sampdoria. Lorenzo Insigne zarabia tam 473 800 zł tygodniowo, 24 637 600 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Serie B ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Mantova 1911, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Eman Kospo — 16 995 zł tygodniowo. Unione Calcio Sampdoria płaci swojemu liderowi 28 razy tyle.
Który klub Serie B jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Unione Calcio Sampdoria. Lorenzo Insigne bierze 32% z 1 463 326 zł tygodniowo, które klub płaci 30 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Serie B znajduje się na tej liście?
Uszeregowano 23 z 24 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy.

















