Cristiano Ronaldo ₺196.020.000/hafta Al-Nassr Football Club Karim Benzema ₺54.166.860/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Sadio Mané ₺40.837.500/hafta Al-Nassr Football Club João Félix ₺37.897.200/hafta Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé ₺32.473.980/hafta Real Madrid Kalidou Koulibaly ₺32.473.980/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Otávio ₺30.840.480/hafta Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland ₺29.403.000/hafta Manchester City Victor Osimhen ₺28.488.240/hafta Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski ₺28.226.880/hafta Chicago Fire FC Jamal Musiala ₺27.050.760/hafta FC Bayern München Rúben Neves ₺27.050.760/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman ₺27.050.760/hafta Al-Nassr Football Club Mohamed Salah ₺26.136.000/hafta Trabzonspor A.Ş. Harry Kane ₺24.894.540/hafta FC Bayern München Dušan Vlahovic ₺24.110.460/hafta Beşiktaş A.Ş.
SALARYSPORT
0
BELGIAN PRO LEAGUE · KULÜP KULÜP

her Belgian Pro League kulübünde en çok kazanan oyuncu

Kulüp başına bir satır, kulübün en çok kazanan oyuncusunun maaşına göre sıralanmış. Club Brugge KV kulübünden Hans Vanaken haftalık ₺4.573.800 ile başı çekiyor. Diğer uçta RAAL La Louvière, kendi en çok kazananı Samuel Gueulette için ₺169.884 ödüyor — 27× fark.

BIGGEST SINGLE WAGE ₺4,6 Mn Hans Vanaken · Club Brugge KV
LOWEST TOP EARNER ₺170B Samuel Gueulette · RAAL La Louvière
TOP TO BOTTOM 27× Club Brugge KV over RAAL La Louvière
BIGGEST SINGLE SHARE 37% R Antwerp FC's bill taken by Anthony Valencia

Her kulübün en çok kazananı

Takip ettiğimiz 18 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı. Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun

# KULÜP EN ÇOK KAZANAN HAFTALIK YILLIK YAŞ MEVKİ KULÜBÜN HAFTALIK BÜTÇESİ BİLİNEN MAAŞLAR BÜTÇEDEKİ PAY
01 Club Brugge KV Hans Vanaken
₺4.573.800
₺237.837.600 32 AM C ₺18,9 Mn 24/45
02 R Antwerp FC Anthony Valencia
₺2.156.220
₺112.123.440 21 AM R, ST ₺5,8 Mn 19/47
03 Yellow Red KV Mechelen Dennis Praet
₺1.764.180
₺91.737.360 31 AM C ₺6,6 Mn 22/46
04 K Racing Club Genk Jun'ya Itô
₺1.633.500
₺84.942.000 32 AM R ₺11,2 Mn 26/46
05 KAA Gent László Bénes
₺1.633.500
₺84.942.000 27 DM, AM C ₺10,6 Mn 29/56
06 RSC Anderlecht César Huerta
₺1.176.120
₺61.158.240 24 AM RL ₺11,5 Mn 29/43
07 Royale Union Saint-Gilloise Adem Zorgane
₺1.045.440
₺54.362.880 25 DM ₺7,5 Mn 29/54
08 R Standard de Liège Dimitri Lavalée
₺914.760
₺47.567.520 28 D LC ₺8,4 Mn 31/52
09 KSV Cercle Brugge Dante Vanzeir
₺914.760
₺47.567.520 27 AM R, ST ₺5,4 Mn 24/42
10 Oud-Heverlee Leuven Siebe Schrijvers
₺588.060
₺30.579.120 28 AM C ₺4,5 Mn 21/41
11 Royal Charleroi Sporting Club Patrick Pflücke
₺509.652
₺26.501.904 28 WB/AM R ₺3,8 Mn 19/52
12 KV Kortrijk Goduine Koyalipou
₺470.448
₺24.463.296 25 AM R, ST ₺4,3 Mn 37/76
13 K Sint-Truidense VV Joedrick Pupe
₺463.914
₺24.123.528 28 D LC ₺3,8 Mn 19/43
14 SV Zulte Waregem Jakob Kiilerich
₺463.914
₺24.123.528 25 D C ₺2,8 Mn 19/41
15 KVC Westerlo Doğucan Haspolat
₺418.176
₺21.745.152 25 DM ₺2,5 Mn 15/60
16 Lommel SK Dries Wouters
₺352.836
₺18.347.472 28 D C, DM ₺2,3 Mn 16/55
17 Waasland-Beveren Dominic Thompson
₺222.156
₺11.552.112 24 D/WB L ₺287B 2/2
18 RAAL La Louvière Samuel Gueulette
₺169.884
₺8.833.968 25 DM ₺974B 9/47
Bir kulübün haftalık bütçesi, kadrosunda maaşını bildiğimiz oyuncuların toplamıdır; dolayısıyla BİLİNEN MAAŞLAR bu rakamın ve yanındaki payın hesaplandığı temeldir.

Sık sorulan sorular

Belgian Pro League kulüplerinde en çok kazananlar

Hangi Belgian Pro League kulübü tek bir oyuncuya en yüksek maaşı ödüyor?

Club Brugge KV. Hans Vanaken orada haftalık ₺4.573.800, yılda ₺237.837.600 kazanıyor ve bu listedeki başka hiçbir kulüp tek bir oyuncuya daha fazlasını ödemiyor.

En çok kazananı en az kazanan Belgian Pro League kulübü hangisi?

RAAL La Louvière; maaşını bildiğimiz en çok kazanan oyuncusu Samuel Gueulette, haftalık ₺169.884. Club Brugge KV kendi en çok kazananına bunun 27 katını ödüyor.

Hangi Belgian Pro League kulübü tek bir oyuncuya en çok yaslanıyor?

R Antwerp FC. Kulübün, maaşını bildiğimiz 19 kadro oyuncusuna haftada ödediği ₺5.785.334 tutarın %37’ini Anthony Valencia alıyor.

Bu listede kaç Belgian Pro League kulübü var?

Takip ettiğimiz 18 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı.