
VfB Stuttgart 2026/27 - zarobki zawodników
Bundesliga · najlepiej zarabiający Angelo Stiller z pensją 453 220 zł tygodniowo · zobacz transfery VfB Stuttgart · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angelo Stiller | 453 220 zł | 23 567 440 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Deniz Undav | 405 790 zł | 21 101 080 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Chris Führich | 358 360 zł | 18 634 720 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Jamie Leweling | 347 820 zł | 18 086 640 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Ermedin Demirovic | 316 200 zł | 16 442 400 zł | 27 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2028 | ||
| Atakan Karazor | 279 310 zł | 14 524 120 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Turcja | CZE 2028 | ||
| Dan-Axel Zagadou | 274 040 zł | 14 250 080 zł | 26 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Maximilian Mittelstädt | 258 230 zł | 13 427 960 zł | 28 | Lewy obrońca | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Julian Chabot | 242 420 zł | 12 605 840 zł | 27 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Ameen Al-Dakhil | 231 880 zł | 12 057 760 zł | 23 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2028 | ||
| Bilal El Khannouss | 226 610 zł | 11 783 720 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Maroko | CZE 2028 | ||
| Josha Vagnoman | 216 070 zł | 11 235 640 zł | 24 | Boczny obrońca | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Tiago Tomás | 200 260 zł | 10 413 520 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Portugalia | CZE 2029 | ||
| Badredine Bouanani | 189 720 zł | 9 865 440 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Algieria | CZE 2030 | ||
| Grischa Prömel | 179 180 zł | 9 317 360 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Lorenz Assignon | 173 910 zł | 9 043 320 zł | 25 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Finn Jeltsch | 142 290 zł | 7 399 080 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2030 | ||
| Jeremy | 131 750 zł | 6 851 000 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Ekwador | CZE 2031 | ||
| Justin Diehl | 131 750 zł | 6 851 000 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Luca Jaquez | 105 400 zł | 5 480 800 zł | 22 | Środkowy obrońca | Szwajcaria | CZE 2029 | ||
| Leonidas Stergiou | 105 400 zł | 5 480 800 zł | 23 | Środkowy obrońca | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Fabian Bredlow | 89 590 zł | 4 658 680 zł | 30 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Dennis Seimen | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 19 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Dženan Pejčinović | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 20 | Napastnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Ramon Hendriks | 57 970 zł | 3 014 440 zł | 23 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Leo Sauer | 47 430 zł | 2 466 360 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Nikolas Nartey | 41 633 zł | 2 164 916 zł | 25 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2026 | ||
| Stefan Drljaca | 34 782 zł | 1 808 664 zł | 26 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Neno Žeželj | 25 823 zł | 1 342 796 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Salvatore Mule | 13 702 zł | 712 504 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Yanik Spalt | 2213 zł | 115 097 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Austria | - | ||
| Marius Funk | - | - | 29 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 35% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
VfB Stuttgart na tle Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
VfB Stuttgart średnia Bundesliga · VfB Stuttgart płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki VfB Stuttgart, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu VfB Stuttgart w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu VfB Stuttgart w sezonie 2026/27 wynosi 282 924 377 zł rocznie (5 440 853 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 32 zawodników. Mamy zarobki 31 z 32 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie VfB Stuttgart?
Angelo Stiller jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu VfB Stuttgart — 453 220 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu VfB Stuttgart?
Zawodnik klubu VfB Stuttgart w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 218 573 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 223 975 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra VfB Stuttgart?
VfB Stuttgart gra w rozgrywkach Bundesliga. Bundesliga (Niemcy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






























