
Vitória de Guimarães 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Oliwier Zych z pensją 34 408 zł tygodniowo · zobacz transfery Vitória de Guimarães
Mamy zarobki 35 z 41 zawodników. Średnia obejmuje 12 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oliwier Zych | 34 408 zł | 1 789 216 zł | 21 | GK | Polska | ||
| Lohann Doucet | 30 360 zł | 1 578 720 zł | 22 | DM | Francja | ||
| Beni Mukendi | 27 830 zł | 1 447 160 zł | 23 | DM | Angola | ||
| Fabio Blanco | 21 758 zł | 1 131 416 zł | 21 | AM RL | Hiszpania | ||
| Samu | 18 216 zł | 947 232 zł | 29 | AM C | Portugalia | ||
| Alioune Ndoye | 17 710 zł | 920 920 zł | 23 | ST | Senegal | ||
| Ejike Opara | 16 698 zł | 868 296 zł | 20 | AM/F C | Nigeria | ||
| Yeimar Mosquera | 16 698 zł | 868 296 zł | 20 | D C | Kolumbia | ||
| Gustavo | 16 192 zł | 841 984 zł | 26 | AM RL, ST | Brazylia | ||
| Juan Diego Castillo | 15 686 zł | 815 672 zł | 22 | GK | Kolumbia | ||
| Miguel Magalhães | 14 674 zł | 763 048 zł | 22 | D/WB/M R | Portugalia | ||
| Miguel Nóbrega | 14 674 zł | 763 048 zł | 25 | D C, DM | Portugalia | ||
| Ahmed Sidibé | 12 650 zł | 657 800 zł | 23 | D C, DM | Francja | ||
| João Mendes | 10 626 zł | 552 552 zł | 25 | D/WB/M L | Portugalia | ||
| Óscar Rivas | 10 120 zł | 526 240 zł | 25 | D C | Hiszpania | ||
| Matija Mitrović | 9614 zł | 499 928 zł | 20 | DM | Serbia | ||
| Marco Cruz | 9614 zł | 499 928 zł | 21 | DM | Portugalia | ||
| Telmo Arcanjo | 8096 zł | 420 992 zł | 24 | AM RC | Republika Zielonego Przylądka | ||
| Tony Strata | 8096 zł | 420 992 zł | 20 | D/WB R | Rumunia | ||
| Patrick Ouotro | 4048 zł | 210 496 zł | 19 | ST | Côte d’Ivoire | ||
| Oumar Camara | 4048 zł | 210 496 zł | 18 | AM RL, ST | Francja | ||
| Gonçalo Nogueira | 3916 zł | 203 655 zł | 21 | DM | Portugalia | ||
| Miguel Nogueira | 2920 zł | 151 820 zł | 20 | AM RC | Portugalia | ||
| Martim Pinto | 2737 zł | 142 348 zł | 17 | D/WB/AM R | Portugalia | ||
| Afonso Sousa | 2692 zł | 139 980 zł | 18 | D C | Portugalia | ||
| Gonçalo Peixoto | 2388 zł | 124 193 zł | 17 | AM C | Portugalia | ||
| Ismail Araújo | 2287 zł | 118 930 zł | 16 | D C | Maroko | ||
| José Sacramento | 2237 zł | 116 299 zł | 17 | ST | Portugalia | ||
| Martim Duarte | 2085 zł | 108 405 zł | 17 | DM | Portugalia | ||
| Rodrigo Venâncio | 1832 zł | 95 249 zł | 17 | D/WB/AM L | Portugalia | ||
| Rodrigo Cunha | 1832 zł | 95 249 zł | 18 | M C | Portugalia | ||
| Tomás Rodrigues | 1731 zł | 89 987 zł | 16 | D/WB L | Portugalia | ||
| Maga | 1427 zł | 74 200 zł | 20 | AM C | Portugalia | ||
| João Sampaio | 1311 zł | 68 148 zł | 18 | D/WB RL | Portugalia | ||
| Enrique Lameiras | 1093 zł | 56 834 zł | 18 | AM RLC | Portugalia | ||
| Duarte Lago | - | - | 16 | D C | Portugalia | ||
| David Silva | - | - | 18 | GK | Portugalia | ||
| Kevin Fernandes | - | - | 16 | ST | Luksemburg | ||
| Ricardo Carrera | - | - | 17 | D/WB/AM R | Portugalia | ||
| Miguel Quintas | - | - | 16 | GK | Portugalia | ||
| João Fernandes | - | - | 16 | AM C | Portugalia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 35 zawodników, których zarobki znamy.
Vitória de Guimarães na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Vitória de Guimarães średnia Primeira Liga · Vitória de Guimarães płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Vitória de Guimarães, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Vitória de Guimarães w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Vitória de Guimarães w sezonie 2026/27 wynosi 18 319 730 zł rocznie (352 303 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 41 zawodników. Mamy zarobki 35 z 41 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Vitória de Guimarães?
Oliwier Zych jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Vitória de Guimarães — 34 408 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Vitória de Guimarães?
Zawodnik klubu Vitória de Guimarães w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 16 405 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 180 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Vitória de Guimarães?
Vitória de Guimarães gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga











