her League One kulübünde en çok kazanan oyuncu
Kulüp başına bir satır, kulübün en çok kazanan oyuncusunun maaşına göre sıralanmış. Leicester City kulübünden Boubakary Soumaré haftalık ₺3.789.720 ile başı çekiyor. Diğer uçta Burton Albion, kendi en çok kazananı George Evans için ₺339.768 ödüyor — 11× fark.
Her kulübün en çok kazananı
En çok ödeyen 12 kulüpte, en çok kazananın haftalık maaşı
Tek oyuncuya en çok yaslanan kulüpler
En az 8 maaşını bildiğimiz kulüplerde, en çok kazananın kulübün haftalık bütçesindeki payı
Her kulübün en çok kazananı
Takip ettiğimiz 24 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı. Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
| # | KULÜP | EN ÇOK KAZANAN | HAFTALIK | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | KULÜBÜN HAFTALIK BÜTÇESİ | BİLİNEN MAAŞLAR | BÜTÇEDEKİ PAY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Boubakary Soumaré | ₺3.789.720 | ₺197.065.440 | 26 | DM | ₺45,7 Mn | 70/70 | 8% |
| 02 | | Barry Bannan | ₺1.502.820 | ₺78.146.640 | 35 | DM | ₺10,6 Mn | 53/53 | 14% |
| 03 | | Alfie Gilchrist | ₺1.502.820 | ₺78.146.640 | 21 | D RC | ₺8,9 Mn | 51/51 | 17% |
| 04 | | Ishé Samuels-Smith | ₺1.372.140 | ₺71.351.280 | 19 | D LC | ₺6,6 Mn | 65/65 | 21% |
| 05 | | Daniel Barlaser | ₺1.306.800 | ₺67.953.600 | 28 | DM | ₺9,8 Mn | 45/45 | 13% |
| 06 | | Ben Osborn | ₺1.241.460 | ₺64.555.920 | 30 | WB L, DM | ₺8,9 Mn | 59/59 | 14% |
| 07 | | Alfie May | ₺1.241.460 | ₺64.555.920 | 32 | AM/F C | ₺5,6 Mn | 43/43 | 22% |
| 08 | | Steve Cook | ₺1.176.120 | ₺61.158.240 | 34 | D C | ₺8,7 Mn | 51/52 | 14% |
| 09 | | Cameron Brannagan | ₺1.045.440 | ₺54.362.880 | 29 | DM, AM C | ₺11,3 Mn | 52/52 | 9% |
| 10 | | Kasey Palmer | ₺849.420 | ₺44.169.840 | 28 | AM RLC | ₺14,3 Mn | 58/58 | 6% |
| 11 | | Dion Charles | ₺784.080 | ₺40.772.160 | 29 | ST | ₺9,9 Mn | 46/46 | 8% |
| 12 | | Rhys Healey | ₺784.080 | ₺40.772.160 | 30 | ST | ₺9,7 Mn | 56/56 | 8% |
| 13 | | George Abbott | ₺718.740 | ₺37.374.480 | 19 | DM | ₺7,7 Mn | 58/58 | 9% |
| 14 | | Mark O'Mahony | ₺581.526 | ₺30.239.352 | 20 | ST | ₺8,4 Mn | 70/70 | 7% |
| 15 | | Alex Mitchell | ₺555.390 | ₺28.880.280 | 23 | D C | ₺8,5 Mn | 43/43 | 7% |
| 16 | Bromley | Damola Ajayi | ₺548.856 | ₺28.540.512 | 19 | AM RL, ST | ₺3,6 Mn | 51/52 | 15% |
| 17 | | Harry Cornick | ₺535.788 | ₺27.860.976 | 30 | AM RL, ST | ₺6 Mn | 42/42 | 9% |
| 18 | | MacAulay Gillesphey | ₺516.186 | ₺26.841.672 | 29 | D LC | ₺5,9 Mn | 38/38 | 9% |
| 19 | | Brodi Hughes | ₺490.050 | ₺25.482.600 | 20 | D RC | ₺4,5 Mn | 41/41 | 11% |
| 20 | | Gassan Ahadme | ₺405.108 | ₺21.065.616 | 24 | ST | ₺3,8 Mn | 41/41 | 11% |
| 21 | | Thomas O'Connor | ₺365.904 | ₺19.027.008 | 26 | D C, DM | ₺5,8 Mn | 46/46 | 6% |
| 22 | | Christian Saydee | ₺352.836 | ₺18.347.472 | 23 | AM/F C | ₺5,4 Mn | 60/61 | 7% |
| 23 | | Cieran Slicker | ₺352.836 | ₺18.347.472 | 22 | GK | ₺5 Mn | 53/53 | 7% |
| 24 | | George Evans | ₺339.768 | ₺17.667.936 | 30 | D C, DM | ₺3,9 Mn | 39/39 | 9% |
Sık sorulan sorular
League One kulüplerinde en çok kazananlar
Hangi League One kulübü tek bir oyuncuya en yüksek maaşı ödüyor?
Leicester City. Boubakary Soumaré orada haftalık ₺3.789.720, yılda ₺197.065.440 kazanıyor ve bu listedeki başka hiçbir kulüp tek bir oyuncuya daha fazlasını ödemiyor.
En çok kazananı en az kazanan League One kulübü hangisi?
Burton Albion; maaşını bildiğimiz en çok kazanan oyuncusu George Evans, haftalık ₺339.768. Leicester City kendi en çok kazananına bunun 11 katını ödüyor.
Hangi League One kulübü tek bir oyuncuya en çok yaslanıyor?
Doncaster Rovers. Kulübün, maaşını bildiğimiz 43 kadro oyuncusuna haftada ödediği ₺5.630.021 tutarın %22’ini Alfie May alıyor.
Bu listede kaç League One kulübü var?
Takip ettiğimiz 24 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı.






















