SALARYSPORT
★ 0
LEAGUE ONE · KLUB PO KLUBIE

Najlepiej zarabiający w każdym klubie League One

Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Boubakary Soumaré z klubu Leicester City — 298 700 zł tygodniowo. Na drugim końcu Notts County płaci swojemu liderowi, Dean Campbell, 22 660 zł — różnica 13×.

BIGGEST SINGLE WAGE 299 tys zł Boubakary Soumaré · Leicester City
LOWEST TOP EARNER 23 tys zł Dean Campbell · Notts County
TOP TO BOTTOM 13× Leicester City over Notts County
BIGGEST SINGLE SHARE 22% Doncaster Rovers' bill taken by Alfie May

Najlepiej zarabiający każdego klubu

Uszeregowano tu wszystkie 24 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować

# KLUB NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY TYGODNIOWO ROCZNIE WIEK POZYCJA BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ ZNANE ZAROBKI UDZIAŁ W BUDŻECIE
01 Leicester City Boubakary Soumaré
298 700 zł
15 532 400 zł 26 DM 3,5 mln zł 69/69
02 Sheffield Wednesday Barry Bannan
118 450 zł
6 159 400 zł 35 DM 890 tys zł 53/53
03 Leyton Orient Alfie Gilchrist
118 450 zł
6 159 400 zł 21 D RC 735 tys zł 48/48
04 Milton Keynes Dons Daniel Barlaser
103 000 zł
5 356 000 zł 28 DM 848 tys zł 48/48
05 Stockport County Ben Osborn
97 850 zł
5 088 200 zł 30 WB L, DM 602 tys zł 56/56
06 Doncaster Rovers Alfie May
97 850 zł
5 088 200 zł 32 AM/F C 441 tys zł 42/42
07 Wycombe Wanderers Steve Cook
92 700 zł
4 820 400 zł 34 D C 688 tys zł 51/52
08 Oxford United Cameron Brannagan
82 400 zł
4 284 800 zł 29 DM, AM C 845 tys zł 52/52
09 Luton Town Kasey Palmer
66 950 zł
3 481 400 zł 28 AM RLC 950 tys zł 54/54
10 Blackpool Jerry Yates
61 800 zł
3 213 600 zł 28 ST 843 tys zł 46/46
11 Huddersfield Town Bali Mumba
48 925 zł
2 544 100 zł 23 D/WB/AM L 652 tys zł 53/53
12 Mansfield Town Michael Smith
46 350 zł
2 410 200 zł 33 ST 548 tys zł 57/57
13 Reading Mark O'Mahony
45 835 zł
2 383 420 zł 20 ST 728 tys zł 72/72
14 Plymouth Argyle Alex Mitchell
43 775 zł
2 276 300 zł 23 D C 655 tys zł 43/43
15 Bromley Damola Ajayi
43 260 zł
2 249 520 zł 19 AM RL, ST 285 tys zł 51/52
16 Stevenage Harry Cornick
42 230 zł
2 195 960 zł 30 AM RL, ST 436 tys zł 40/40
17 Bradford City MacAulay Gillesphey
40 685 zł
2 115 620 zł 29 D LC 514 tys zł 41/41
18 Burton Albion Raphael Borges Rodrigues
39 655 zł
2 062 060 zł 21 AM RLC 365 tys zł 41/41
19 AFC Wimbledon Brodi Hughes
38 625 zł
2 008 500 zł 20 D RC 294 tys zł 35/35
20 Cambridge United Gassan Ahadme
31 930 zł
1 660 360 zł 24 ST 373 tys zł 43/43
21 Peterborough United Thomas O'Connor
28 840 zł
1 499 680 zł 26 D C, DM 425 tys zł 45/45
22 Wigan Athletic Dara Costelloe
27 810 zł
1 446 120 zł 22 ST 423 tys zł 59/60
23 Barnsley Cieran Slicker
27 810 zł
1 446 120 zł 22 GK 346 tys zł 50/51
24 Notts County Dean Campbell
22 660 zł
1 178 320 zł 24 DM 419 tys zł 66/66
Tygodniowy budżet klubu to zarobki, które znamy w jego kadrze, więc ZNANE ZAROBKI to podstawa, na której liczone są ta kwota i udział obok niej.

Najczęstsze pytania

Najlepiej zarabiający w klubach League One

Który klub League One płaci najwyższą pojedynczą pensję?

Leicester City. Boubakary Soumaré zarabia tam 298 700 zł tygodniowo, 15 532 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.

Który klub League One ma najniżej opłacanego lidera zarobków?

Notts County, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Dean Campbell — 22 660 zł tygodniowo. Leicester City płaci swojemu liderowi 13 razy tyle.

Który klub League One jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?

Doncaster Rovers. Alfie May bierze 22% z 441 175 zł tygodniowo, które klub płaci 42 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.

Ile klubów League One znajduje się na tej liście?

Uszeregowano tu wszystkie 24 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.